Biedronka z nową aplikacją na smartfony. Pozwoli obejrzeć zabawki w AR

Biedronka wypuściła właśnie nową aplikację na smartfony z Androidem i iOS. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości (AR) pozwala dokładnie obejrzeć zabawki znajdujące się w ofercie popularnego dyskontu.

Biedronka swoją aplikację mobilną (Twoja Biedronka) wypuściła już jakiś czas temu. Pozwala ona na łatwe sprawdzenie aktualnej oferty, jednak z poziomu telefonu umożliwia dostęp jednak jedynie do standardowych, cyfrowych wersji gazetek dyskontu. Te o samych produktach nie mówią zbyt wiele, dlatego niedługo przed Świętami Bożego Narodzenia Biedronka wystartowała z zupełnie nowym programem - donosi portal Komputerswiat.pl.

Nowa aplikacja Biedronki

Nowy program, który pojawił się w wersjach na systemy mobilne Android i iOS ma przypaść do gustu przede wszystkim rodzicom i dzieciom. Aplikacja nazywa się "Zabawki Biedronki" i pozwala na przejrzenie oferty prezentów dla najmłodszych korzystając z możliwości technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Aplikacja pozwala przede wszystkim na dokładne obejrzenie produktów dla dzieci dostępnych w Biedronce. Program wyświetla ofertę dyskontu i pozwala na włączenie widoku 3D każdej z zabawek. Dzięki temu, można obejrzeć je z każdej strony po prostu przesuwając grafikę palcem po ekranie smartfonu lub tabletu.

Biedronka ma nową aplikacjęBiedronka ma nową aplikację fot. Biedronka / Google Play

Zdaniem Biedronki, taka funkcja pozwoli na łatwe znalezienie idealnej zabawki dla swojego dziecka.

Poznaj świat fantastycznych zabawek, o których marzą dzieci, i których nie może zabraknąć pod choinką. Odkryj prawdziwą magię z aplikacją Zabawki Biedronki, dzięki której możesz przeglądać produkty w dowolnym momencie, szybko znaleźć idealną zabawkę dla Twojego malucha, wybierając interesującą Cię kategorię, lub zobaczyć wybrane zabawki z każdej strony dzięki animacji 3D

- czytamy w opisie aplikacji na stronach sklepu Google Play i App Store.

Dodatkowo aplikacja Zabawki Biedronki została wyposażona w elementy rozszerzonej rzeczywistości. Apka pozwala na skanowanie konkretnych produktów z drukowanej gazetki Biedronki za pomocą aparatu w smartfonie lub tablecie. Następnie zostaną one wyświetlone w widoku 3D już na ekranie urządzenia mobilnego.

Aplikacje Zabawki Biedronki można znaleźć w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS).

Czytaj też: Promocja na gry w Biedronce, sklep poszerzył ofertę. Taniej m.in. Far Cry, Fallout 76, Destiny 2

Zobacz wideo
Więcej o: