Black Friday w H&M już oficjalnie! Rabaty 50 proc. na wybrane produkty dostępne już teraz

Black Friday w H&M odbędzie się także w tym roku, wiemy to już oficjalnie dzięki komunikatowi ze strony. Ponadto sieć już teraz udostępnia promocje 50 proc. na produkty w internecie i sklepach stacjonarnych. Kiedy rozpoczyna się Black Friday? Odpowiadamy
Zobacz wideo

Black Friday to tradycja, który została przeszczepiona do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Najlepsze wyprzedaże rozpoczynają się tam po Święcie Dziękczynienia. Amerykanie przygotowują się od razu na Boże Narodzenie, ponieważ Black Friday to świetny czas, by kupić prezenty pod choinkę. W ostatnich latach olbrzymią popularność osiągnęły sklepy internetowe, co sprawiło, że narodziło się kolejny festiwal rabatów tzw. Cyber Monday. W poniedziałek po Czarnym Piątku wyprzedaże organizują najczęściej małe sklepy on-line, które wcześniej nie mogły konkurować z większymi sieciami. Obecnie promocje zlewają się w jeden wielki ciąg wyprzedaży, który rusza już do początku listopada. Promocje w Black Friday zaczęły pojawiać się również w witrynach internetowych, trwają przez tydzień albo dłużej i często pokrywają się z Cyber Monday.

Kiedy Black Friday 2019? 

Wyprzedaże z tej okazji startują w piątek po Święcie Dziękczynienia. Jako że to święto jest ruchome, to także, Black Friday przypada w różnych datach. Black Friday 2019 rozpoczyna się w 29 listopada. Cyber Monday przypada na poniedziałek po nim, czyli 2 grudnia. 

Black Friday w H&M. Codziennie inne oferty, aż do Czarnego Piątku

H&M oficjalnie już zorganizuje wyprzedaż z okazji Black Friday. Na stronie sieci pojawił się zegar z hasłem “Odliczamy do Black Friday”. Nie wiadomo jakie produkty zostaną przecenione w sam Black Friday, ale już teraz można skorzystać z rabatów 50 proc. Codziennie do piątku pojawiają się nowe oferty, które trwają tylko przez jeden dzień. Dzisiaj, tj. 27 listopada o połowę taniej można kupić wybraną bieliznę i odzież domową. Promocja kończy się każdego dnia o północy. H&M zaznacza: “więcej wspaniałych ofert w sklepach stacjonarnych!”. Dzisiejsza promocja obejmuje produkty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a także ubrania z serii Divided.  

Więcej o: