PlayStation oraz Xbox ze zniżkami na Black Friday 2019. Tańsze nie tylko konsole, ale i gry oraz pady

Black Friday to ważna to data dla potentatów w branży technologicznej, gdyż sprzęt elektroniczny cieszy się największą popularnością wśród klientów. Festiwal promocji, zdecydowały się również wykorzystać PlayStation oraz Xbox.
Zobacz wideo

Black Friday w tym roku przypadł na 29 listopada. W połączeniu z Cyber Monday to idealna okazja, żeby kupić prezenty na Święta Bożego Narodzenia. Promocje cieszą się wielką popularnością, zwłaszcza w branży technologicznej. Dlatego, już kilka dni temu PlayStation oraz Microsoft zaprezentowały swoje oferty na tegoroczny festiwal zakupów. 

PlayStation promuje PS VR podczas Black Friday 

Promocje z okazji Black Friday zaczęły się już 24 listopada i potrwają do 2 grudnia. PlayStation zdecydował się wprowadzić zestawy konsol i gier w atrakcyjnych cenach. Przykładowo za 199,99 dol. można kupić konsolę PlayStation 4 z jednym padem, także trzy gry (The Last of Us: Remastered, God of War oraz Horizon Zero Dawn: Complete Editon). 

>>> Dowiedz się więcej: Black Friday 2019. Steam, Epic Games Store i GOG.com. Promocje na gry wideo

Ponadto, firma chce wykorzystać Black Friday do promowania PS VR, czyli gogli wirtualnej rzeczywistości. Zestaw PS VR Multi-game Bundle, składający się z PSVR, kamery oraz pięć gier również kosztuje 199,99 dol. 

Oto najciekawsze promocje od PlayStation na Black Friday:

  • PlayStation 4 Pro - 299,99 dolarów 
  • Gry na PS4 Days Gone, Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition, MediEvil, Concrete Genie, MLB The Show 19 - 19,99 dolarów 
  • PlayStation Hits - 9,99 dolarów 
  • PlayStation Plus – abonament 25 proc. taniej

Microsoft nie pozostaje dłużny. Liczne promocje na Xbox One oraz gry

Microsoft, czyli producent drugiej najpopularniejszej konsoli na świecie, również zdecydował się na wykorzystanie Black Friday do wprowadzenia wielu promocji. Przeceny pojawiły się 24 listopada, a sporą ich część stanowią zestawy konsol Xbox One wraz z pakietami gier. Przykładowo za 1179 zł możemy zakupić Xbox One S wraz z grami FIFA 20 oraz Gears 5. Ponadto, osoby korzystające usługi Xbox Live Gold mogą wybierać z oferty ponad 600 tytułów, z których większość przecenionych jest o 50 proc. Istnieje również możliwość kupna kontrolera za 20 proc., a także zaprojektowania własnego, maksymalnie za 259 zł. 

Więcej o: