Wiedźmin 3 z nową figurką. Do sprzedaży trafiła limitowana wersja Yennefer, za równowartość 3 tys. zł

Firma Prime 1 wprowadziła do sprzedaży nową figurkę z Wiedźmina 3. Limitowany gadżet z Yennefer kosztuje 799 dolarów, a od standardowej wersji odróżnia go postać Umy u boku czarodziejki.
Zobacz wideo

Wiedźmin 3: Dziki Gon cały czas przynosi zyski CD-Projekt, mimo że od premiery minęły już ponad cztery lata. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy są nie tylko nowi gracze, nadrabiający zaległości, ale także oddani fani, którzy wspierają markę kupując różnorakie gadżety z gry. Wśród fanów dużą popularnością cieszą się figurki, a największa wartość zawsze mają ich limitowane wersje. Teraz pojawiła się okazja do zakupienia kolejnego posążka związanego ze światem wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin 3 z nową figurką z gry. Limitowana edycja Yennefer za równowartość 3 tys. zł

Figurka przedstawia Yennefer z Vengerbergu, czarodziejkę i największa miłość wiedźmina Geralta. Obok niej stoi Uma, czyli elficki czarodziej zaklęty w ciele zdeformowanego karła. To właśnie on odróżnia figurkę, od jej standardowej wersji, która zawiera jedynie kobietę. W związku z tym, cena gadżetu jest większa o 100 dolarów i wynosi 799 dol, czyli około 3 tys. zł.

embed

Wyprodukowano tylko 500 egzemplarzy tego wariantu, więc jeśli chcecie ją mieć na swojej półce to musicie uzbroić się w cierpliwość i bacznie obserwować stronę producenta, ponieważ figurka trafi do sprzedaży w okresie od grudnia 2020 roku do marca 2021 r. Warto też przygotować miejsce w mieszkaniu, bo statuetka ma 50 cm wysokości, a oprócz Umy i Yennefer znalazło się na niej miejsce dla megaskopu służącego do komunikacji i teleportacji.

Smaczkiem dla uważnych fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest ubiór Yennefer. Czarodziejka ma alternatywny strój, który był dostępny w jednym z 16 darmowych DLC wypuszczonych przez CD-Projekt.

Więcej o: