PES 2020 Lite za darmo na Playstation 4, Xbox One i PC. Do pobrania już w przyszłym tygodniu

Podobnie jak w zeszłym roku, Konami udostępni darmową wersję Pro Evolution Soccer. PES 2020 Lite ma pojawić się już w następnym tygodniu.
Zobacz wideo

Konami zdecydowanie przegrywa z FIFĄ od wielu lat. Gra co prawda ma wciąż wielu entuzjastów, ale słaby marketing i brak licencji na zespoły, sprawił że nawet wieloletni fani wybrali ostatecznie grę od Electronic Arts. To zmusiło Konami do drastycznych kroków już w 2016 roku. Włodarze firmy wpadli wtedy na pomysł wypuszczenia darmowej wersji, która jest okrojona z wielu podstawowych funkcji. Wciąż jednak da się cieszyć rozgrywką, choć nie wszystkie tryby są dostępne. W tym roku Konami zdecydowało się powtórzyć tę zagrywkę.

PES 2020 Lite do pobrania za darmo już na święta

Na swoim Twitterze Konami ogłosiło, że eFootball PES 2020 LITE pojawi się na święta. Grę będzie można pobrać na PlayStation 4, Xboxa One i przez Steam na komputery

Producent przygotował premierę na okres świąteczny i jej premiera na rzeczone platformy, ma się pojawić już w przyszłym tygodniu. Jeśli Konami nic nie zmieniło, to w bezpłatnej wersji otrzymamy dostęp do trybu myClub, któremu najbliżej do FIFA Ultimate Team. Oprócz tego w zeszłym roku gracze dostali szeroki wybór aktualnych składów i graczy, w tym światowe legendy jak Diego Maradona oraz David Beckham. W PES 2019 LITE udostępniono także tryb edycji, co pozwalało na dostosowanie według własnych potrzeba piłkarzy, klubów oraz stadionów. 

Więcej o: