Xiaomi zaprezentuje Mi Mix 4 z rewolucyjną technologią. Może chodzić o aparat pod ekranem

Xiaomi zapowiedziało premierę specjalnego produktu już 10 stycznia 2020 roku, podczas targów CES w Las Vegas. Chodzi o kolejny smartfon z serii Mi Mix, który może być wyposażony w przedni aparat ukryty pod ekranem.
Zobacz wideo

Xiaomi szykuje niezwykłą premierę na targach CES 2020, które odbędą się w Los Angeles. Xiaomi nie jest już tylko "tą chińską firmą od tanich smartfonów" i próbuje zaznaczyć obecność w każdym sektorze branży telefonicznej. Jednym z nich jest innowacyjność, a Xiaomi ma ambicje wyróżniać się także na tym polu.

Ostatnio chińskie przedsiębiorstwo pokazało koncepcyjny, ale w pełni działający telefon Mi Mix Alpha, w którym ekran pokrywa nie tylko przedni panel, ale i boki urządzenia oraz plecki smartfona.

10 stycznia, Xiaomi pokaże kolejnego smartfona z tej samej linii, Mi Mix, czego dowiedzieliśmy się dzięki ukrytej podpowiedzi na fotografii zapowiadającej wydarzenie.

embed

Zmieniając kontrast na grafice, oczom ukazuje się napis oraz logo serii. Ponadto widać zarys telefonu, co może sugerować, co będzie tak innowacyjnego w nowym smartfonie od Xiaomi.

Xiaomi Mi Mix 4 będzie miał aparat ukryty pod ekranem?

Na zdjęciu widać bryłę smartfona, pozbawioną miejsca na aparat. Jeśli dodamy do tego rozbłysk świetlny, który pojawia się na zmodyfikowanej fotografii, może być to sugestia, że Xiaomi zaprezentuje smartfon z przednim aparatem ukrytym pod ekranem. Wiemy, że Chińczycy już od dłuższego czasu testują taką technologię. Dotąd jednak Xiaomi nie pokazało w pełni działającego smartfona z takim rozwiązaniem.

Więcej o: