Wiedźmin 3: Dziki Gon tuż przed premierą serialu trafił do Xbox Game Pass

Cały świat czeka na premierę serialu Wiedźmin, ale to zaledwie 10 godzin z Geraltem oraz jego przyjaciółmi. Znacznie więcej czasu z bohaterem sagi Andrzeja Sapkowskiego można spędzić w grze, na co jest teraz świetna okazja. Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił do biblioteki Xbox Game Pass.
Zobacz wideo

Wiedźmin globalną marką stał się już ponad dekadę temu, gdy pojawiła się pierwsza gra w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Teraz produkcja trafi jednak do jeszcze szerszego grona odbiorców, dzięki serialowi tworzonemu przez Netflixa. Premiera Wiedźmina już dzisiaj, ale to tylko 10 godzin z Geraltem, Yennefer i Ciri. Jeśli komuś będzie mało tych przygód, to oprócz sagi książkowej warto też sięgnąć po serię gier. Szczególnie po ostatnią część, na co nadarza się doskonała okazja.

Tuż przed premierą serialu Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił do Xbox Games Pass

Xbox Game Pass to Netflix, ale dla graczy. Wykupując abonament, który kosztuje 54,99 zł miesięcznie, dostajecie na konsoli lub PC dostęp do biblioteki ponad 100 gier, a oferta cały czas jest rozszerzana. Teraz do usługi trafił Wiedźmin 3: Dziki Gon. To ostatnia część produkcji od CD-Projekt, która zgarnęła doskonałe oceny i została nagrodzona wieloma wyróżnieniami.  W 2015 roku tytuł został wybrany na grę roku. Wiedźmin 3: Dziki Gon to bardzo długa i angażująca produkcja, a z Geraltem spędzimy przynajmniej 100 godzin przechodząc tylko wątek główny. Niewątpliwie jest to jedna z produkcji z kategorii must-have na liście każdego gracza i fana uniwersum.  

>>> Zobacz też: Sony wypuści bajerancką przystawkę do kontrolera PlayStation 4. DualShock 4 z dodatkowymi guzikami

Co ważne, subskrypcja Xbox Game Pass w okresie świątecznym kosztuje tylko 4 zł za dostęp przez trzy miesiące. Wiedźmin 3: Dziki Gon do oferty wszedł w czwartek 19 grudnia razem z kilkoma innymi grami: Untitled Goose, Life is Strange 2: Epizod 5, a także Pillars of Eternity. 

Więcej o: