Gra Wiedźmin na Tesli? Elon Musk pyta fanów czy wrzuciliby grosza, by odpalić grę w samochodzie

Elon Musk nie przestaje zaskakiwać na Twitterze. Tym razem stworzył ankietę na Twitterze, w której sonduje, czy ludzie chcieliby zagrać w Wiedźmina "na"... Tesli.
Zobacz wideo

Wiedźmin globalną marką stał się już 13 lat temu, przy okazji premiery pierwszej części gry. Kolejne lata to coraz większa grupa fanów uniwersum, aż przyszedł serial. Wiedźmin dzięki Netflixowi stał się wręcz fenomenem, na co są twarde dowody. Popularność marki wystrzeliła tak bardzo, że w Stanach Zjednoczonych tak bardzo, że trzeba było dodrukować pół miliona egzemplarzy książek. Jakby tego było mało, Netflix poinformował, że serial na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego już niedługo powinien stać się najczęściej oglądanym serialem, licząc widzów tylko pierwszego sezonu danej produkcji. Miesiąc po premierze Wiedźmina na platformie streamingowej odpaliło już 76 mln osób. W tym tempie produkcja niedługo powinna rozsiąść się na tronie, pokonując choćby "Stranger Things". Nie dziwi więc, że pod ten sukces chce podpiąć się Elon Musk. 

Elon Musk pyta fanów, czy wrzuciliby grosza, by odpalić Wiedźmina na Tesli

Choć miliarder nie potrzebuje Wiedźmina, by zdobyć popularność, to jego doskonały zmysł biznesowy nie pozwoliłby mu przeoczyć takiej okazji. Tesla ma możliwość uruchomienia Netflixa. I Elon nie omieszkał o tym przypomnieć, przy okazji chwalenia się wynikami przez platformę.

I to właśnie możliwość odpalenia Netflixa na Tesli była głównym powodem stworzenia ankiety na Twitterze. Elon Musk spytał w sondzie, czy są chętni zagrać w Wiedźmina na swojej Tesli. W ankiecie wzięło udział niemal 690 tys. osób, z których aż 85,4 proc. wyraziło chęć rzucenia grosza Wiedźminowi i zagrania w grę. I choć to prosta, acz sprytna i darmowa reklama, to znając Muska, być może już niedługo rzeczywiście na Tesli będzie można zagrać w grę CD Projekt. Może doczekamy się też specjalnej wersji samochodu, podobnej do oldschoolowych automatów do gier na monety? Wtedy rzeczywiście byłaby szansa rzucić grosz wiedźminowi...

 
Więcej o:
Komentarze (37)
Gra Wiedźmin na Tesli? Elon Musk pyta fanów czy wrzuciliby grosza, by odpalić grę w samochodzie
Zaloguj się
 • 4art4

  Oceniono 13 razy 9

  Wrzuciliby GROSZ! GROSZ - nie 'grosza'
  Zjedliby chleb - nie chleba, kupiliby samochód - nie samochodu, zgubiliby telefon - nie telefonu.

  Dopełniacz byłby, gdyby tego wszystkiego NIE zrobili. Poznałem te - jakże zawiłe - zasady gdzieś w połowie szkoły podstawowej.

 • grundol1

  Oceniono 8 razy 8

  :Choć miliarder nie potrzebuje Wiedźmina, by zdobyć popularność"

  Przecież on popularność zyskuje właśnie dzięki takim wrzutkom ciągłym podgrzewaniem atmosfery.

 • bobbyaxelrod

  Oceniono 10 razy 6

  "Wrzuciliby grosza"???? Błagam zatrudnijcie korektora znającego chociaż podstawy deklinacji.... Już nie marzę o osobie posiadającej maturę z języka polskiego....

 • Misue Tanaka

  Oceniono 3 razy 1

  Nawet i dolca jak trafi do ciebie.Idiotow nie brakuje na tym świecie.Podaj konto prześlę tysiaka, haha.

 • junk92508

  Oceniono 4 razy 0

  Rozumiem że będzie specjalny schowek na miecz i jak Cię inny kierowca w k... to idziesz i możesz go pociągnąć tym mieczem....

 • spam_box

  Oceniono 2 razy 0

  Fallout Shelter miał być.

 • e50504

  Oceniono 4 razy -2

  "Elon Musk nie przestaje zaskakiwać na Twitterze"

  No i wystarczy, po co była ta dalsza część artykułu?

 • jac_l_w

  Oceniono 6 razy -4

  Akcje Tesli osiągają od paru dni rekordowe ceny, wczoraj skończyły na 569,56 USD, chwilami kurs przekraczał 590 USD. Giełdowa wartość firmy przebiła już nie tylko Forda i GM razem wzięte, ale też VW. A co robią redaktorzy technologiczni? Jarają się odpalaniem wiedźmina w samochodzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX