Samsung Galaxy S20 na oficjalnych zdjęciach. Wyciekły materiały prasowe

Samsung Galaxy S20 ma już za chwilę premierę. O smartfonie wiemy już bardzo dużo. Dotąd pojawiło się bardzo dużo wizualizacji smartfona, ale teraz wyciekły zdjęcia z oficjalnych materiałów prasowych, które rozwiewają wszystkie wątpliwości odnośnie wyglądu smartfona.
Zobacz wideo

Za mnie niż trzy tygodnie Samsung ma pokazać swój nowy flagowy smartfon. Według ostatnich doniesień, koreański gigant technologiczny zdecydował się na delikatną zmianę nazewnictwa. Zamiast Samsunga Galaxy S11 nowy smartfon będzie nazywał się Samsung Galaxy S20. Urządzenie ma pojawić się w trzech wersjach. Oprócz podstawowej, producent miałby wypuścić jeszcze Galaxy S20 Plus oraz Galaxy S20 Ultra. Będą się one różniły ceną (od 899 euro za najtańszy model bez modemu 5G do 1549 euro za najdroższy wariant), ale także wielkością ekranu. Portal 91mobile otrzymał od Ishana Agarwala oficjalne zdjęcia z materiałów prasowych wszystkich trzech wersji telefonu.

Samsung Galaxy S20 na oficjalnych zdjęciach. Wyciekły wizualizacje

Bazowa wersja Samsunga Galaxy S20 będzie miała ekran o przekątnej 6,2 cala, a kamera wróci na środek ekranu, po tym jak w Galaxy S10 umieszczoną ją z prawej strony. Z tyłu umieszczono trzy obiektywy oraz lampę flash.

embed

Telefon ma pojawić się w trzech wersjach kolorystycznych. Niebieskiej o nazwie Cloud Blue, szarej ochrzczonej jako Cosmic Grey oraz różowej, czyli Cloud Pink.

embed

Galaxy S20 zgodnie z przeciekami to przede wszystkim większy wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala. Zdecydowano się też na większą liczbę obiektywów, bo w tej wersji zamontowano ich aż cztery.

embed

Nieco inaczej wyglądają tutaj wersje kolorystyczne. Zamiast różowej, Galaxy S20 Plus będzie występował w czarnej odmianie Cosmic Black. Pozostałe dwa kolory pozostają takie same jak w wersji podstawowej. 

embed

Najpotężniejszy z rodziny flagowców Samsunga ma być Galaxy S20 Ultra o przekątnej wyświetlacza 4,9 cala. To jednak jego najmniej zachwycający element. Dużo ważniejszy jest tył urządzenia, gdzie zainstalowano peryskopowy obiektyw. Wyposażony został on w hybrydowy Space Zoom, który może wykonać nawet 100-krotne przybliżenie. 

embed

Tutaj będą do wyboru jedynie dwie wersje kolorystyczne - czarny Cosmic Black oraz szary Cosmic Grey. Pozostało odliczać dni do premiery, ale więcej informacji o Galaxy S20 znajdziecie pod TYM adresem.

embed
Więcej o: