Powstaną figurki z Cyberpunk 2077. Główny bohater gry CD-Projekt do kupienia za niemal tysiąc złotych

Bohaterowie Cyberpunk 2077 będą mogli stanąć na biurkach fanów. Firma PureArt poifnormowała o stworzeniu figurki z głównym bohaterem o imieniu V. W przedsprzedaży można kupić gadżet za 230 dol., czyli około 870 zł.

Cyberpunk 2077 to najbardziej oczekiwana gra 2020 roku. Świadczą o tym przewidywania analityków, którzy uważają, że może być to jedna z najlepiej sprzedających się produkcji w historii. Niestety, na jej premierę trzeba będzie poczekać nieco dłużej, ponieważ premierę przeniesiono o kilka miesięcy - z 16 kwietnia na 17 września 2020 roku. Gry bardzo często są uzupełnianie o różne gadżety, a do tych najbardziej lubianych przez fanów należą figurki postaci ze świata danej produkcji. Cyberpunk 2077 od CD-Projekt nie jest wyjątkiem. 

Cyberpunk 2077 dostanie ruchomą figurkę za niemal tysiąc złotych

Figurkę do Cyberpunk 2077 stworzy firma PureArt. Będzie ona przedstawiać głównego bohatera produkcji, który nosi imię V. Póki co ujawniono informacje jedynie na temat wersji męskiej. Figurka będzie miała wielkość 1/6 prawdziwych rozmiarów, jest ręcznie malowana, ma także ubrania szyte na miarę.

embed

V odziany jest w czarny wełniany t-shirt, a na nogach ma tenisówki ze świecącym na pomarańczowo paskiem, czytamy na VG247 i Gamespot. Lewa ręka to chowane w przegubie ostrze modliszki. Poszczególne części figurki są ruchome, a całość wykonana z plastiku. Do figurki dołączony zostanie karabin ręczny M-10AF Lexington, który będzie można umieścić w dłoniach figurki.

embed

Zamówienia przedpremierowe można będzie składać od 20 marca, ze specjalną 10 proc. zniżką, która będzie obowiązywała jedynie do 31 marca. Dodatkowo pierwsze 150 osób, które zdecydują się zamówić figurkę przed jej premierą, otrzymają ekskluzywne prezenty związane z Cyberpunk 2077. Wysyłka figurek zaplanowana jest na trzeci kwartał tego roku. Jedna figurka kosztuje 230 dolarów, czyli około 870 zł. 

Zobacz wideo Keanu Reeves wcieli się w bohatera Cyberpunk 2077.
Więcej o: