Epic Games Store na następny tydzień już znane. Za darmo Watch Dogs i gra związana z Half-Life 2

Epic Games Store podało kolejne darmowe tytuły, które pobierzecie w przyszłym tygodniu za darmo. Od 19 marca będzie można bezpłatnie dodać do biblioteki Watch Dogs oraz The Stanley Parable.

Epic Games Store to platforma sprzedaży gier od twórców m.in. Fortnite. Początkowo nie cieszyła się zbyt dużą popularnością, szczególnie mając tak mocną konkurencję jak Steam. W zeszłym roku zorganizowano jednak akcje, w ramach której Epic Games Store co tydzień udostępniał za darmo nowe gry. Promocja okazała się na tyle dużym sukcesem, który ściągnął do wirtualnego sklepu tyle osób, że firma zdecydowała się ją przedłużyć o kolejny rok. W ramach akcji są rozdawane zarówno mniejsze, budżetowe gry, jak i produkcje AAA, m.in. seria Batman czy Metro Redux.

Zobacz wideo TOP Gadżet - sprawdzamy, jak działa Nintendo Switch Lite

Obecnie można pobrać trzy tytuły. Dwa z nich to przygodówki, A Short Hike oraz inspirowane seriale Twin Peaks, Mutazione. Trzeci tytuł to Anodyne 2: Return to Dust i jest to przygodowa gra akcji z elementami RPG. Wszystkie tytuły można dodać bezpłatnie do swojej biblioteki gier do 19 marca, do czasu wejścia nowej promocji. W dodaną grę można grać w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji. 

Epic Games Store podał tytuły na przyszły tydzień. Za darmo Watch Dogs oraz The Stanley Parable

W przyszłym tygodniu w środę 19 marca od 16:00 będzie można dodać do swojej biblioteki dwa tytuły. Epic Games Store znów rozdaje wysokobudżetową produkcję, tj. Watch Dogs. Gra otrzymała średnio 80 pkt na metacritic. Opowiada o dystopijnym mieście przyszłości, w którym wszyscy ludzie są szpiegowani przez władzę. Gracze wcielają się w hakera, który walczy z reżimem. Gra doczekała się kontynuacji w 2016 roku, a na 2020 r zaplanowano część trzecią, Watch Dogs: Legion

Druga produkcja bazuje na popularnej modyfikacji do Half-Life 2. W Stanley Parable jesteśmy pracownikiem wielkiej korporacji, który postanowił oderwać się od biurka i przyjmowana poleceń z tajemniczej "góry". W grze zwiedzamy budynek, czemu towarzyszą nam zabawne komentarza narratora.  

Więcej o: