Play wprowadza udogodnienie dla klientów. Wymiana karty SIM bez wychodzenia z domu

Play zdecydowało się wprowadzić nową usługą zdalną. Klienci sieci telekomunikacyjnej będą mogli wymienić kartę SIM w swoich telefonach bez wychodzenia z domu. Nowa karta zostanie dostarczona do ich domów przez kuriera.

W związku z obostrzeniami coraz więcej firm decyduje się przenieść część usług do internetu. Jedną z nich jest sieć telekomunikacyjna Play, która zdecydowała się wprowadzić nową usługę. Od kilku dni istnieje możliwość wymiany karty SIM na nową bez wychodzenia z domu. 

Aby wymienić kartę SIM  należy zadzwonić na numer tel. 790 500 500. Mogą to zrobić jedynie osoby, które są właścicielami danego numeru. Pierwszym krokiem będzie weryfikacja polegająca na odpowiedzeniu na kilka pytań. Jeśli przebiegnie ona pozytywnie, zgłoszenie zostanie przyjęte. Nową kartę bezpośrednio do domu zgłaszającego dostarczy kurier w ciągu kilku dni. 

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

Play oraz inne sieci z licznymi promocjami na okres przymusowej izolacji 

Siec Play mocno angażuje się w akcję "Zostań w domu", przygotowując dla klientów szereg promocji. Kilka dni temu Play zdecydował zaoferować dostęp do Amazon Prime na pół roku. Oferta skierowana jest do abonentów sieci. Wcześniej firma odkodowała 40 kanałów TV dla osób mających usługę Play Now. 

Poszczególne sieci telekomunikacyjne i platformy streamingowe w różny sposób starają się zachęcić ludzi do korzystania z ich usług. Canal + zdecydował się zaoferować klientom kanały z droższych pakietów, natomiast Orange rozdaje w prezencie darmowy internet mobilny. Francuska sieć zdecydowała się także na odkodowanie 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV

>>> Dowiedz się więcej: KE apeluje do Netfliksa i użytkowników: Nie oglądajcie filmów i seriali w wysokiej jakości wideo

Więcej o: