Canal + odkodowuje kanały TV, a Play oferuje Amazon Prime za darmo. Oto najciekawsze promocje

Platforma Canal + zdecydowała się odkodować kanały telewizyjne dla swoich abonentów, podobną ofertę zaproponowały również sieci Play oraz Orange. Promocje mają zachęcić ludzi do pozostania w domach.

Obecna trudna sytuacja, która uziemiła większość osób w domach, jest dużą szansą dla platform telewizyjnych oraz sieci telekomunikacyjnych. Spora część z nich zdecydowała się przygotować oferty promocyjne w postaci odkodowania kanałów TV oraz darmowych usług w celu umilenia dni spędzonych w czterech ścianach. Prezentujemy najciekawsze z nich.

Zobacz wideo Nie tylko Google. Jakie inne aplikacje mogą przydać się na twoim smartfonie?

Canal + oferuje dodatkowe kanały za darmo

Platforma Canal + zdecydowała się odkodować abonentom kanały wchodzące w zakres wyższych pakietów telewizyjnych. Kanały są o różnej tematy, poczynając od stacji dziecięcych przez informacyjne, a kończąc na filmowych. W zależności od posiadanego pakietu można liczyć na 22-37 nowych kanałów. Abonenci najwyższego pakietu otrzymają natomiast dostęp do 20 filmów biblioteki dystrybutora Kino Świat. Więcej na temat promocji od Canal + można znaleźć na stronie internetowej platformy. 

Do końca marca na odkodowanie 40 kanałów Pakietu Komfortowego zdecydował się również Orange dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Sieć przygotowała również prezent w postaci 10 GB internetu w prezencie.

Osoby korzystający z sieci Play otrzymają Amazon Prime za darmo 

Czas na zaoferowanie nowych promocji wykorzystały równie sieci telekomunikacyjne. Play zdecydował się zaoferować darmowy dostęp do usługi Amazon Prime na pół roku dla wszystkich swoich abonentów. Co ciekawe, oferta zbiegła się udostępnieniem przez Amazona produkcji dla najmłodszych. Play już wcześniej zdecydował się odkodować 40 kanałów dla osób posiadających usługę PLAY NOW. 

>>> Dowiedz się więcej: KE apeluje do Netfliksa i użytkowników: Nie oglądajcie filmów i seriali w wysokiej jakości wideo

Więcej o: