Civilization 6 kolejną darmową grą w Epic Games Store. Potwierdziły się doniesienia, wiemy, co dalej

Epic Games Store z kolejną bombą. W tym tygodniu udostępniono za darmo Civilization 6. Tym samym potwierdziły się przecieki z listą bezpłatnych gier na następne tygodnie.

Epic Games Store w zeszłym tygodniu udostępnił za darmo do pobrania Grand Theft Auto 5. To jednak nie koniec, ponieważ firma zamierza udostępniać bezpłatnie hity jeszcze przez następne dwa tygodnie. Pierwszy z tytułów już poznaliśmy.

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Civilization 6 za darmo w Epic Games Store

Kolejnym dużym tytułem jest Sid Meier's Civilization 6. To najnowsza odsłona kultowej strategii turowej, w której sterujemy różnymi cywilizacjami i dostajemy możliwość napisania alternatywnej historii świata. Gra wyszła w 2016 roku i jak każda poprzednia część zgarnęła świetne recenzja. Na platformie metacritic wersja komputerowa zebrała 88 punktów na 100 możliwych. Grę można dodać do swojej biblioteki, po czym ściągnąć i zainstalować w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji.

Tym samym potwierdziły się przecieki dotyczące kolejnych tytułów, które pojawią się w cotygodniowej promocji Epic Games Store. Jak podają branżowe portale, m.in. Wccftech na redditcie pojawiło się zdjęcie, które ujawnia kolejne gry. Potwierdziło się już GTA 5 oraz Civilization  6, co uwiarygadnia informacje ze zdjęcia. Według informacji ze zdjęcia za tydzień 28 maja czeka nas do pobrania Borderlands The Handsome Collection, a 4 czerwca Ark Survival Evolved.

Następne darmowe produkcje na Epic Games StoreNastępne darmowe produkcje na Epic Games Store fot. reddit

Epic Games Store rozdaje darmowe gry co tydzień

Dla uważnie śledzących branżę graczy nie jest zaskakujące, że tak duże produkcje pojawiają się bezpłatnie w Epic Games Store. Największy konkurent Steama już od ponad roku oferuje swoim klientom darmowe gry. Te pojawiają się co tydzień i nie są to jedynie małe, budżetowe tytuły. Podczas promocji można było pobrać już m.in. Batman Arkham Series czy Metro 2033 Redux. 

Więcej o: