Data premiery Xbox Series X zdradzona przez Allegro? Portal zamieścił i usunął zegar z odliczaniem

Data premiery Xbox Series X nie została jeszcze podana, ale być może zdradziło ją Allegro. Na portalu pojawił się zegar odliczający dni do debiutu konsoli Microsoftu. Szybko go usunięto.

O Xbox Series X już od pół roku wiemy niemal wszystko. Microsoft zdecydował się odsłonić większość kart w grudniu ub, roku. Jedynie niewiadome, to tak naprawdę cena i data premiery. Póki co Sony i Microsoft zapowiedziały jedynie, że konsole nowej generacji pojawią się w okresie świątecznym 2020. Pojawiła się jednak wskazówka co do tego, kiedy będzie można uruchomić Xboksa Series X po raz pierwszy.   

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

Data premiery Xbox Series X ujawniona przez Allegro? 

Allegro stworzyło na swoim portalu "podstronę dla Xboksa Series X, na której informuje, czym będzie odznaczała się konsola Microsoftu, jakie gry na nią wyjdą i czego możemy oczekiwać w starciu z Sony

Najciekawsza informacja przez kilka godzin była jednak widoczna na samej górze strony. Chodzi o zegar, który odliczał dni do premiery Xboksa Series X. W dniu pojawienia się artykułu, czyli w środę 3 czerwca, na liczniku było 169 dni. To by oznaczało, że premiera Xbox Series X została zaplanowana na 20 listopada.

Stronę już zaktualizowano i usunięto zegar, ale można go wciąż zobaczyć pod TYM adresem. Portal PPE skontaktował się z polskim oddziałem Microsoftu, który zaznaczył, że firma nie potwierdziła daty premiery żadnemu ze swoich partnerów. O tym kiedy zadebiutuje Series X, powinniśmy dowiedzieć się już niedługo - Xbox zapowiedział serię spotkań z fanami Xbox 20/20, na ujawni kolejne informacje na temat konsoli.

Więcej o: