Canal+ rusza z nowym serwisem VOD. Użytkownicy będą mogli wypożyczyć hity filmowe online

Canal+ zdecydował się uruchomić serwis VOD, w którym będzie można wypożyczać filmy online. Dostęp do usługi Premiery Canal+ będą miały także osoby nieposiadające umowy z platformą cyfrową.

Canal+ zaskakuje w nowymi usługami dedykowanymi głównie do osób korzystających z internetu. Po wprowadzeniu telewizji przez internet bez dekodera, czas na kolejną nowość. 

Zobacz wideo W Polsce pojawiły się przypadki niszczenia masztów 5G [Studio Biznes odc. 39]

Premiery Canal+ najnowszą usługą. Kinowe hity do wypożyczenia online

Platforma zdecydowała się wprowadzić usługę o nazwie Premiery Canal+, która będzie ściśle powiązana z telewizją przez internet. Biblioteka filmów będzie od teraz dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wcześniej dostęp do niej miały jedynie osoby korzystające z usługi nc+ GO. 

Filmy znajdujące się w serwisie VOD można wypożyczyć uiszczając opłatę. Wypożyczony film będzie dostępny do oglądania przez 48 godzin. Co najważniejsze, aby skorzystać z usług nie trzeba być abonentem Canal +. Niezbędne jest tylko założenie konta.

Można to zrobić na stronie premiery.pl.canalplus.com

W bibliotece dostępnych jest już 120 filmów, w tym takie tytuły, jak: „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917” czy Jojo Rabbit”. W najbliższych tygodniach mają pojawić się kolejne znane produkcje. Biblioteka powinna wkrótce liczyć około 500 tytułów. 

Canal+. Telewizja przez internet rozwiązaniem na przyszłość? 

CANAL+ to serwis VOD, który działa w sposób niezależny od klasycznego nc+go i nie wymaga podpisana umowy i dekodera. W ramach usługi można otrzymać dostęp do kanałów na życzenie, jak chociażby  CANAL+, HBO, FOX, CANAL + SPORT czy Eleven Sports. Niezbędne jest jedynie podpięcie karty płatniczej. Warto zaznaczyć, że przez miesiąc próbny usługa jest darmowa. 

Oferta pakietów Telewizji przez internetOferta pakietów Telewizji przez internet Canal +

Więcej o: