Konkurs Lenovo Legion. Do wygrania gamingowy laptop do testów i akcesoria komputerowe

Lenovo organizuje konkurs, w którym do wygrania są testy gamingowych laptopów. Oprócz tego zwycięzcy otrzymają zestaw akcesoriów. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć na 10 pytań zamkniętych, a następnie sporządzić notkę dziennikarską. Nagrodzone zostaną 23 osoby.

Obrodziło w konkursy w branży gier. Pierwszy z nich zorganizowało PlayStation Polska, a do wygrania są limitowane edycje PS4 i kontrolerów. Lenovo chce natomiast przyciągnąć graczy komputerowych.

Zobacz wideo Surface Laptop 3 pod lupą. Testujemy nowy komputer Microsoftu

Konkurs Lenovo Legion. Do wygrania testy gamingowych laptopów

Konkurs Lenovo Legion przewiduje nagrody dla 23 osób spośród wszystkich, które zdecydują się wziąć w nim udział. Pierwsze trzy nagrody to wypożyczenie gamingowego laptopa Lenovo Legion Y740 lub jednego z dwóch laptopów Lenovo Legion Y540. Laureaci uzyskają możliwość testowania urządzeń przez trzy tygodnie. Ponadto każdy z nich otrzyma na własność myszkę Lenovo Legion M500 oraz słuchawki Lenovo H300 lub H500. W zestawie zwycięskim znajdą się także koszulka, wygodna bluza, podręczna nerka oraz pakowna torba. Łączna wartość nagród otrzymywanych na własność ma wynosić 800 zł. To jednak nie koniec, ponieważ zwycięzca dostanie również szansę nagrania lub napisania recenzji laptopa Lenovo Legion, która zostanie następnie zamieszczona w mediach społecznościowych organizatora lub na jego kanale na YouTube.

Nagrodzone zostaną jednak nie tylko pierwszy trzy miejsca, lecz także kolejne 20 osób, które otrzymają w konkursie wyróżnienia. Nagroda pocieszenia będzie składała się z zestawu gadżetów Lenovo (torba, bluza, koszulka, torba na biodro) o wartości 350 zł. 

Co zrobić, by wygrać? Na stronie konkursu należy odpowiedzieć na 10 pytań zamkniętych. Następnie trzeba zamieścić odpowiedź na pytanie otwarte, które polega na sporządzeniu dziennikarskiej notki. W ostatnim kroku należy jeszcze zarejestrować swój udział w konkursie do 10 lipca 2020 roku do 23:59.

Więcej o: