Pokaz Cyberpunk 2077 podczas Night City Wire! GOG rozdaje gadżety związane z grą CD Projekt

W czwartek rozpocznie się długo oczekiwany Night City Wire, czyli pokaz Cyberpunk 2077. Twórcy obiecują dużo materiałów, także gameplay. A tuż przed pokazem GOG przygotował dla fanów niespodziankę w postaci wirtualnych materiałów z gry.

Cyberpunk 2077 długo musiał czekać na poważną prezentację rozgrywki. Początkowo premiera miała odbyć się w 16 kwietnia, ale przełożono ją już dwukrotnie i ostatecznie gra wyląduje na sklepowych półkach w 19 listopada 2020 roku. Tak więc mimo tego, że pierwotnie powinniśmy już od dawna grać w Cyberpunk 2077, to wciąż nie widzieliśmy gameplaya. To zmieni się dzisiaj.

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Night City Wire, pokaz Cyberpunk 2077 już 25 czerwca o 18:00

Pokaz Cyberpunk 2077 także był przesuwany, powodem były protesty w Stanach Zjednoczonych. Branże technologiczna nie chciała odwracać uwagi świata od ważnych problemów i takie same stanowisko przyjął CD Projekt. Dzisiaj nadszedł jednak dzień, gdy zobaczymy Cyberpunk 2077 w niemal pełnej krasie. Night City Wire zaczyna się w czwartek 25 czerwca o 18:00 naszego czasu. 

CD Projekt pokaże 25-minutowy odcinek Night City Wire, podczas którego zaprezentowany zostanie nowy trailer do gry oraz świeży zapis z rozgrywki. Ponadto przewidziano chat z deweloperami, którzy w szczegółach opowiedzą o jednej z funkcji Cyberpunk 2077.

GOG rozdaje gadżety z Cyberpunk 2077

Serwis GOG przygotował razem z CD Projekt kolekcje cyfrowych gadżetów z Cyberpunk 2077. W jej skład wchodzą zarówno nowa zawartość, jak i publikowane wcześniej materiały. W paczce znajdują się unikatowe grafiki koncepcyjne, plakaty inspirowane tymi, które wiszą na ścianach w samej grze, tapety, screenshoty, schematy broni i grafiki ze steelboka.

Kolekcje cyfrowych gadżetów z Cyberpunk 2077 można za darmo odbierać do 4 lipca 2020 roku do godziny 19:00. Wystarczy wejść pod TEN adres i dodać paczkę do swojej biblioteki. 

Więcej o: