PS Plus na sierpień już znane. Dwie gry z 2020 roku! Klasyczne Call of Duty i gra wieloosobowa

Sony ujawniło produkcje rozdawane za darmo w ramach abonamentu PS Plus. Do sierpniowej oferty trafiły dwie produkcje z 2020 r. Remaster klasycznego Call of Duty: Modern Warfare 2 i świetna oceniane, wielooosobowe Fall Guys: Ultimate Knockout.

PS Plus to abonament, który pozwala na PS4 grać przez internet. Oprócz tej podstawowej funcjonalności abonamentu firma oferuje co miesiąc nowe gry do pobrania dla subskrybentów. Gry można dodać do biblioteki i uruchomić je w dowolnym momencie, nawet gdy oferta miesięczna ulegnie zmianie.

Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego abonamentu PS Plus. Do 3 sierpnia wciąż można pobrać dwie produkcje lipcowe. Są to NBA 2K20 oraz Rise of The Tomb Raider. 

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

PS Plus na sierpień - Call of Duty oraz Fall Guys: Ultimate Knockout

PlayStation ujawniło darmowe produkcje w PS Plus na sierpień. Obie z nich pochodzą z 2020 roku, mamy więc do czynienia z bardzo świeżą ofertą. Pierwsza z nich to Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, które pojawiło się w sklepach 31 marca. Oryginalna gra wyszła w 2009 r. i zgarnęła doskonałe recenzje.

Remaster oferuje kampanię solową, bez rozgrywki sieciowej. Twórcy skupili się w nim na poprawieniu grafiki, którą można odpalić teraz w 4K z HDR. Poprawiono także tekstury i oświetlenie. Gra przyjęła się nieco gorzej niż oryginał, ale wersja na PS4 otrzymała na metacritic przyzwoite 71 proc. 

 

Drugą grą jest Fall Guys: Ultimate Knockout,  które jeszcze nie miało premiery Tę zaplanowano na 4 sierpnia 2020 roku, a więc gra od razu trafi do części osób za darmo. Produkcja siłą rzeczy jeszcze nie została oceniona. Fall Guys: Ultimate Knockout to zakręcona platformówka dla wielu graczy o uroczej, cukierkowej grafice. Gracz otrzymają sprzedawaną oddzielnie wersję on-line gry. 

Call of Duty można pobrać już od dzisiaj, a Fall Guys: Ultimate Knockout dostępne będzie za tydzień. 

Więcej o: