Dziś premiera Total War Saga: Troy. Przez pierwszą dobę gra i DLC zupełnie za darmo

Dziś swoją premierę ma Total War Saga: Troy. Od godziny 15 grę będzie można pobrać za darmo na Epic Games Store, o czym wiedzieliśmy od dłuższego czasu. Zaskoczeniem może dołączenie do bezpłatnej oferty pierwszego dodatku do gry. Także dziś pojawią się nowe darmowe tytuły w EGS.
Zobacz wideo Kultowe serie gier

Epic Games Store udostępnia co tydzień nowe darmowe gry. Dzisiaj do 17 możecie bezpłatnie dodać do swojej biblioteki dwie produkcje: Wilmot's Warehouse oraz 3 out of 10, EP 1: "Welcome To Shovelworks". Po południu do oferty wejdą natomiast Remnant: From the Ashes oraz The Alto Collection. Gracze powinni jednak przede wszystkim wyczekiwać godziny 15, gdy za darmo zostanie udostępniona najbardziej hitowa pozycja z oferty bezpłatnych gier od Epic Games Store. 

Lekcja Matematyki w Half-Life AlyxPolscy nauczyciele używaja VR do nauki, m.in. Half-Life Alyx

Dziś premiera Total War Saga: Troy. Przez dobę gra za darmo na Epic Games Store

Gdy w maju ogłaszano datę premierę kolejnej części kultowej serii gier, Total War Saga: Troy, od razu zapowiedziano, że przez pierwsze 24 godziny, gra będzie do pobrania za darmo. Produkcja swoją premierę ma dzisiaj, w czwartek 13 sierpnia. Na Epic Games Store będzie można pobrać ją za darmo od godziny 15. Trzy miesiące temu nie wiedzieliśmy jednak, że twórcy gry szykują dla graczy kolejną niespodziankę. Okazuje się bowiem, ze oprócz pełnej wersji gry, za darmo możemy zgarnąć dodatek Amazons. Ten premierę będzie miał dopiero we wrześniu, a żeby otrzymać go wtedy bez żadnych opłat, należy założyć konto w usłudze Total War Acess, pod TYM adresem. Następnie profil ten należy połączyć z naszym kontem na Epic Games Store i cierpliwie czekać na wrzesień.

Lewy na typowym dla siebie tle, Sopot 2014Robert Lewandowski wchodzi w branżę gier komputerowych. "Widzę ogromny potencjał"

Dodatek Amazons wprowadza nową frakcję do gry, czyli nieustraszone Amazonki. W DLC znajdą się też dwie nowe bohaterki - Hippolita oraz Pentezylea. Jednostki Amazonek mają odznaczać się szybkością i zwrotnością wykonywanych manewrów. 

Więcej o: