DSJ na smartfony. "Małysz" do ściągnięcia na Androida, akurat na start sezonu skoków narciarskich

Deluxe Ski Jump 2 pojawił się w Google Play. Słynnego "Małysza" można pobrać już na urządzenia z Androidem. DSJ wyszedł w darmowej wersji z reklamami i płatnej bez nich.

Spider-Man: Miles Morales Uczeń przerósł mistrza. Spider-Man: Miles Morales potrafi oczarować [RECENZJA]

W miniony weekend rozpoczął się sezon skoków narciarskich. Mimo że Adam Małysz skończył karierę wiele lat temu, to jego następcy godnie go zastępują, a popularność skoków narciarskich w Polsce utrzymuje się wciąż na olbrzymim poziomie. Swego czasu, swoją cegiełkę do tego dołożyła kultowa gra komputerowa - Deluxe Ski Jump, która właśnie dostała drugie życie. 

Zobacz wideo Kultowe gry retro. Czy Wam też spędzały sen z powiek?

DSJ na smartfony. "Małysz" wyszedł na Androida

DSJ pojawił się do pobrania w sklepie Google Play tuż na początku nowego sezonu skoków narciarskich. Grę możecie pobrać pod TYM adresem. Mimo że pierwsza wersja wyszła 21 listopada, to już dwa dni później grę zaktualizowano do wersji 1.0.2. Deluxe Ski Jump 2 pobrano już przeszło 50 tys. razy, a średnia z 954 ocen wynosi 4,5 gwiazdek, z czego przeważająca większość to maksymalna nota 5.0. Darmowa wersja wymaga zgody na wyświetlanie reklam - co miłe, możemy wybrać, czy będą one spersonalizowane. Jeśli chcemy grać bez banerów reklamowych, musimy wykupić płatną wersję za 12,99 zł. Wymagane jest posiadanie minimum Androida 5.0.

 

PlayStation 5 - zdjęcie ilustracyjne PlayStation 5 to pokaz siły Sony. 8 rzeczy, które warto wiedzieć na temat konsoli Japończyków [TEST]

Deluxe Ski Jump 2 to gra idealna na smartfony

DSJ 2 to 16 skoczni i wszystkie inne funkcje znane z wersji komputerowej. Proste zasady i nieskomplikowane sterowanie sprawiają, że gra jest wręcz skrojona pod smarftony. Z belki odpychamy się jednym kliknięciem, wybijamy dwoma i lądujemy znów jednym. W trakcie lotu pozycję skoczka ustawiamy dzięki żyroskopowi poprzez obracanie smarftona. Sprawdza się to doskonale i nawet bez myszki, gra daje podobne emocje co niemal 20 lat temu.

Więcej o: