FIFA 22 za darmo w PS Plus. Znamy listę gier na maj

Sony podało listę darmowych gier w ramach abonamentu PS Plus na maj. Wśród nich wielki hit - FIFA 22, najnowsza odsłona serii. Oprócz tego za darmo dostępne będą jeszcze dwie gry.

Co miesiąc abonenci PlayStation Plus mają możliwość pobrania gratis kilku gier. Poniedziałkowe przecieki mówiły, że w maju w ofercie znajdzie się FIFA 22 - wydana we wrześniu zeszłego roku część najpopularniejszej serii gier sportowych na świecie. 

Zobacz wideo Horror od twórcy Resident Evil i kosmiczna odyseja. Na jakie gry czekamy w w 2022 roku?

FIFA 22 w PS Plus

We wtorek, dzień po przeciekach PlayStation Polska potwierdziło, że wśród gier na maj znajduje się FIFA 22 oraz zestaw DLC - Pro Starter's Pack + Icon Superstar Loands. Oprócz tego subskrybenci PS Plus będą mogli za darmo dodać do biblioteki Tribes of Midgard oraz Curse of the Dead Gods. Dwie pierwsze produkcje są dostępna na PS5 i PS4, a ostatnia tylko na PS4. Wszystkie gry są dość świeże i miały premierę w ubiegłym roku. 

FIFA 22 to gra, której nie trzeba przedstawiać. Tribes of Midgard jest przygodową grą akcji. Wcielamy się w niej w Wikinga, który broni swojej wioski podczas Ragnaroku. Produkcja w wersji na PS5 zgarnęła średnią 71/100 ze wszystkich recenzji na Metacritic.

Curse of the Dead Gods uzyskało zagregowaną ocenę na poziomie 79 proc. To gra z gatunku hack'n'slash w konwencji roguelike. Główny bohater plądruje mroczne świątynie. 

Więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl 

Gry można dodać do biblioteki i uruchomić je w dowolnym momencie, nawet gdy oferta miesięczna ulegnie zmianie.

Abonament PS Plus

PS Plus to abonament, który umożliwia rozgrywkę sieciową na konsolach PlayStation oraz co miesiąc zapewnia nowe gry, które można dodać do biblioteki. Podstawowa wersja kosztuje 37 zł za miesiąc, ale możemy oszczędzić, opłacając kilka miesięcy z góry. Za 3 miesiące zapłacimy 100 zł, a za cały rok 240 zł.

Ponadto ostatnio Sony wprowadziło droższe abonamenty PS Plus Extra (1 miesiąc za 58 zł, 3 miesiące za 165 zł, 12 miesięcy za 400zł) oraz PS Plus Premium (1 miesiąc za 70 zł, 3 miesiące za 200 zł, 12 miesięcy za 480 zł). 

Więcej o: