Gra Rayman Raving Rabbids od Ubisoftu za darmo. Bezpłatne gry rozdaje też Epic Store i Steam

Na Ubisoft Store przez kilka dni można zgarnąć za darmo "Rayman Raving Rabbids". Bezpłatne gry udostępniają też Steam oraz Epic Games Store.

Ceny gier w ostatnich latach skoczyły wyjątkowo mocno w górę i nowe produkcje kosztują na start nawet przeszło 300 zł. Niejako równoważy to jednak trend rozdawania darmowych gier przez platformy sprzedażowe. Na dużą skalę trend ten rozpowszechniło Epic Games, które udostępnia darmowe produkcje co czwartek. Od czasu do czasu bezpłatne gry oferują jednak również konkurencyjne platformy. 

Zobacz wideo Wybieramy najlepsze gry 2022 roku. Elden Ring? Wysoko. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden [TOPtech]

Rayman Raving Rabbids za darmo 

Od czwartku 19 stycznia można za darmo dodać do biblioteki Ubisoft Store grę "Rayman Raving Rabbids" (polski tytuł to "Szalone Kórliki"). To dość leciwa produkcja, bo premierę miała w 2006 roku. Szalone Kórliki są spin-offem głównej serii z Raymanem w roli głównej. Produkcję można odebrać za darmo do 23 stycznia. Promocja związana z jest Księżycową Wyprzedażą gier organizowaną przez Ubisoft.

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

Epic Games Store z nową bezpłatną grą

Jak co czwartek, nową produkcję przygotował Epic Games. Do biblioteki bez żadnych opłat można dodać "Epistory - Typing Chronicles". To przygodówka, w której główna bohaterka przemierza świat origami na grzbiecie lisa. Standardowo produkcję można otrzymać za darmo przez następny tydzień, czyli do czwartku 26 stycznia do godz. 17.00. 

Darmowe gry na Steam

Tak się złożyło, że również Steam w tym samym czasie udostępnia darmowe gry. Pierwsza z nich to "Dungeon of The Endless", mieszanka tower defence i RPG z 2014 roku osadzona w świecie science fiction. Żeby odebrać tytuł za darmo, na Steam należy się wcześniej zarejestrować pod TYM adresem.

Druga darmowa produkcja to "11-11 Memories Retold". To opowieść o dwóch żołnierzach, którzy stoją po dwóch stronach konfliktu w czasie I Wojny Światowej. Tytuł zadebiutował w 2018 roku. Grę można bezpłatnie dodać do biblioteki po wcześniejszym wypełnieniu ankiety pod TYM adresem. Można to zrobić do 2 lutego lub do wyczerpania zapasów - do rozdania jest 200 tys. kopii gry. Po wykonaniu tego zadania klucz aktywacyjny do Steam zostanie przesłany na maila. 

Więcej o: