Żabu już dostępna dla wszystkich. Żabka uruchomiła nową grę mobilną, można w niej zbierać żappsy

Żabka udostępniła wszystkim Żabu - nową grę mobilną. Zabawa polega na opiece nad wirtualną żabą, ale można też zdobywać poziomy, a wraz z nimi odbierać nagrody, w tym np. darmowe żappsy i zniżki na zakupy.

W grudniu ubiegłego roku Żabka ruszyła z testami nowej gry Żabu. Wersja testowa trafiła początkowo do 5 tys. użytkowników, którzy, aby zostać testerami, musieli zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej w dniach 12-19 grudnia. Sieć wyjaśniała, że jest to jedyna na europejskim rynku retail gra, dostępna tylko w aplikacji sieci sklepów Żabka. Jak się właśnie dowiadujemy, testy gry oficjalnie dobiegły końca.

Zobacz wideo Powrót asasynów i horror inspirowany prozą Stephena Kinga. Na jakie gry czekamy w 2023 roku? [TOPtech]

Żabka ma nową grę mobilną. Poznajcie Żabu - żabkowe tamagotchi

"Zakończyły się testy pierwszej na europejskim rynku retail gry dostępnej w aplikacji mobilnej. Żabu dostępne jest już dla wszystkich, ponad 6 mln użytkowników aplikacji mobilnej Żappka" - czytamy w komunikacie Żabki. Czym jest Żabu? To gra polegająca na hodowaniu i opiekowaniu się stworzonej przez gracza wirtualnej żaby. Sieć wskazuje, że wykonane w animacji 3D Żabu reaguje na zachowania klienta. Sama gra przypomina słynne japońskie tamagotchi, które właśnie polega na opiekowaniu się wirtualnym zwierzątkiem.

Żabka Żabka prawie jak bank. Otworzysz konto na specjalnych warunkach

"Po osiągnięciu wybranych poziomów, na graczy czekają skrzynki z nagrodami - darmowe żappsy, produkty, zniżki na zakupy. Ci, którzy przejdą wszystkie 100 poziomów i ukończą grę, otrzymają niespodziankę" - wskazuje Żabka. Żabu rozwija się i zdobywa kolejne poziomy, w zależności od dokonywanych przez gracza zakupów, również tych realizowanych dzięki zebranym na koncie punktom lojalnościowym, czyli żappsom.

Więcej informacji z Polski przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Żabka pokazała grę Żabu. Jak ją zdobyć? Wystarczy pobrać aplikację Żappka

Bezpłatną aplikację Żappka można pobrać w sklepach mobilnych Google Play, Apple App Store i Huawei AppGallery. W ciągu czterech lat aplikację pobrało ponad 10 mln osób. Sieć Żabka posiada w Polsce ponad 9 tys. sklepów.

Sklep Żabka - zdjęcie ilustracyjne Błąd w aplikacji pozwolił robić darmowe zakupy w Żabce

Studia Biznes i Zielonego Poranka możecie słuchać też w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: