Wiedźmin 3: Pierwsze zdjęcia z dodatku "Krew i Wino"

Prócz niedawnego ogłoszenia oficjalnej okładki drugiego dodatku dla Wiedźmina 3, w końcu doczekaliśmy się pierwszych kadrów z rozgrywki.
Dodatek Krew i Wino to zupełnie nowa i fascynująca historia, pełna zwrotów akcji i niespodzianek.

- powiedział Marcin Momot, Senior Social Media and Community Coordinator w CD PROJEKT RED.

CD Projekt RED

Więcej kadrów z dodatku "Krew i Wino" zobaczycie w galerii zdjęć dostępnej tutaj .

Toussaint, nowa lokacja, którą stworzyliśmy na potrzeby dodatku, jest czymś zupełnie nowym w stosunku do miejsc, które odwiedziliście w Dzikim Gonie - z pozoru utopijna, pełna bajecznych kolorów kraina, która jednak pozostawia dziwne wrażenie, że coś niepokojącego dzieje się tuż za naszymi plecami.

CD Projekt RED

Wcześniej mogliśmy zobaczyć jedynie 2 kadry, przedstawiające nowe lokacje zawarte w dodatku .

W maju możemy oczekiwać na kolejne informacje na temat drugiego dodatku, po "Sercach z Kamienia", do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Dodatek "Krew i Wino" dostępny będzie w ramach "Season Passa" lub do oddzielnego zakupu na wszystkich platformach - PC, Playstation 4 i Xbox One.

CD Projekt RED

Więcej kadrów z dodatku "Krew i Wino" zobaczycie w galerii zdjęć  dostępnej tutaj . Jeśli chcecie obejrzeć lub pobrać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, to dostępne są one tutaj - 1 , 2 , 3 , 4 , 5 .

Udało Wam się przejść poprzednie rozszerzenie "Serca z Kamienia"? Co sądzicie o światowym fenomenie polskiego Wiedźmina? Dajcie nam znać w komentarzach.

Zobacz także: - nasza recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ; - unboxing edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 na PS4 ; - tapety na pulpit z gry Wiedźmin 3 .

Więcej o: