Gazeta.pl LIVE: nowa wersja aplikacji na Androida dla nowoczesnego użytkownika

Od teraz możecie pobrać polską aplikacja informacyjna Gazeta.pl LIVE w zupełnie nowej wersji. Aplikacja zyskała nowoczesną konstrukcję ułatwiającą korzystanie z niej, a także szereg funkcji, dzięki którym jeszcze szybciej będą do nas trafiać wiadomości z kraju i ze świata.

Nowa aplikacja Gazeta.pl LIVE jest nawet o 25 proc. szybsza niż jej poprzednia wersja, a jednocześnie o 20 proc. lżejsza - co ułatwia korzystanie z niej także na starszych modelach smartfonów . Przy jej projektowaniu zastosowano Material Design , czyli rekomendowany przez Google sposób prezentacji treści.

Nowa Gazeta.pl LIVE na AndroidaNowa Gazeta.pl LIVE na Androida Gazeta.pl / AGORA Gazeta.pl / AGORA

< Aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida pobierzesz tutaj >

W aplikacji wprowadzono nowy układ treści , bazujący na strumieniu wiadomości z jednym wyróżnionym tematem. Użytkownik ma możliwość dopasowania aplikacji do swoich potrzeb i własnego modelu konsumpcji informacji. Do wyboru ma dwa główne indeksy treści: informacyjny i rozrywkowo-lifestyle'owy oraz możliwość wyboru kilku miast, z których informacje chce śledzić w aplikacji, a także interesujących go działów tematycznych spośród kilkunastu dostępnych (m.in. Kobieta, Facet, Biznes, Technologie, Sport).

Nowa Gazeta.pl LIVE na AndroidaNowa Gazeta.pl LIVE na Androida Gazeta.pl / AGORA Gazeta.pl / AGORA

Zgodnie z najnowszymi trendami w aplikacjach społecznościowych, dzięki zintegrowaniu materiałów wideo z głównymi indeksami aplikacji Gazeta.pl LIVE użytkownicy mogą je oglądać bez konieczności wchodzenia w artykuły. Rozwiązanie to umożliwia łatwy dostęp do tworzonych przez Gazeta.pl mobilnych formatów wideo popularnych na Facebooku - informacyjnego WideoNews, czy kulinarnego Haps. Z aplikacją w pełni zintegrowano również treści pochodzące z mediów społecznościowych, a także ułatwiono przeglądanie galerii zdjęć.

Nową aplikację Gazeta.pl LIVE na urządzenia z Androidem możecie pobrać bezpłatnie w tym miejscu .

Więcej o: