Pokemon GO: jak pobrać na Androida i iOS? Poradnik

Aktualnie gra Pokemon GO nie jest dostępna w naszym kraju z poziomu sklepów Google Play i iTunes. Oto poradnik jak pobrać grę na nasze urządzenie z Androidem i iOS przed jej oficjalną premierą w Europie.

Pokemon GO to gra mobilna wykorzystująca geolokazliację, w której możemy łapać Pokemony na prawdziwych ulicach, a nawet w naszym domu! Gra Pokemon GO nie została stworzona przez twórców klasycznych odsłon gier Pokemon na konsole Nintendo - GameFreak, lecz przez doświadczone w rozszerzonej rzeczywistości studio Niantic, co gwarantuje rozbudowane doświadczenia i zabawę na poziomie.

Pokemon GO

Jak pobrać grę Pokemon GO na urządzenia z systemem Android (smartfon, tablet)?

Aktualnie gra Pokemon GO nie jest dostępna w polskiej edycji sklepu Google Play, lecz możecie pobrać jej instalator w pliku .apk z naszej bazy programów . W momencie wypuszczenia oficjalnie aplikacji w Polsce, link do instalatora .apk zostanie zastąpiony linkiem do sklepu Google Play. Po pobraniu pliku z naszej bazy programów (plik w formacie .zip, należy go wypakować), przenosimy plik z instalatorem na nasze urządzenie i z jego poziomu instalujemy aplikację PokemonGo_v0.29.0.apk

Pokemon GO

Jak pobrać grę Pokemon Go na urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPod Touch, iPad)?

Wystarczy przejść na stronę z grą Pokemon GO w naszej bazie programów - tutaj . A następnie wybrać z poziomu listy pobierania wersję na system iOS. Zostaniemy przeniesieni na stronę iTunes, gdzie będziemy mogli po zalogowaniu się dodać grę do kolejki pobierania na sparowanym z naszym kontem urządzeniem - iPhonem, iPadem, czy iPodem Touch.

Pokemon GO

Podczas gry w Pokemon GO lepiej wziąć ze sobą naładowane urządzenie

Gra Pokemon GO przeznaczona jest na smartfony i tablety z systemem Android, a także urządzenia Apple z iOS. Gra może dosyć mocno zużywać baterię urządzenia, jako że naraz korzysta z wielu funkcji - GPS, aparat tylni, procesor i układ graficzny urządzenia. Warto mieć to na uwadze, jeśli planujemy wielogodzinne wyjście na polowanie na "poki" lub planujemy chwilkę pograć z niskim poziomem baterii. Zawsze warto mieć przy sobie powerbank lub ładowarkę sieciową, aby przypadkiem nie zostać bez aktywnego urządzenia w ciągu dnia.

Więcej informacji na temat gry Pokemon GO przeczytacie w naszym specjalnym dziale poświęconym produkcji studia Niantic i The Pokemon Company.

Pokemon GO dostępne jest do pobrania w naszej bazie programów sciagnij.pl  w tym miejscu , z kolei poradnik początkującego trenera pokemonów  przeczytacie w tym miejscu .

Więcej o: