Gearbest: wielka wyprzedaż elektroniki i gadżetów

Aktualnie trwa ciekawa promocja w sklepie internetowym Gearbest dzięki której możecie nabyć wszelką elektronikę i różnego rodzaju gadżety w okazyjnych cenach.

Gorący sezon letni w pełni, przygotowania do wyjazdów trwają, warto więc sprawdzić co może nam się przydać na wyjeździe i nie tylko.

karty pamięcikarty pamięci gearbest.com gearbest.com

Karty pamięci - do telefonów, smartfonów, tabletów, aparatów cyfrowych, czy kamerek sportowych (np. MIXZA TOHAOLL Ocean Series 64GB za $11,99 - ok. 48zł)

xiaomi redmi note 3xiaomi redmi note 3 gearbest.com gearbest.com

Smartfony i tablety - tanie i wydajne, zawierające nowoczesne podzespoły o wysokiej jakości (np. smartfon Xiaomi Redmi Note 3 za $179,89 - ok. 720zł, urządzenie 2-w-1 Teclast Tbook 11 z systemem Windows 10 za $175,49 - ok. 700zł).

h9h9 gearbest.com gearbest.com

Kamerki sportowe - idealne do wyjazdu na wakacje w góry, nad morze i wycieczki rowerowe (np. F60B nagrywająca w 4K z obudową wodoodporną za $39,99 - ok. 160zł, H9 Ultra HD 4K z wbudowanym ekranem i obudową wodoodporną za $40,99 - ok. 164zł).

Wśród rozmaitych obniżek cenowych i promocji znajdziecie również w przecenie drony, smartwatche, zegarki, czy gogle VR. Więcej promocji znajdziecie na oficjalnej stronie z akcją Epic Bestseller Sale w sklepie Gearbest .

Więcej o sklepie Gearbest przeczytacie w naszym artykule: Gearbest: sklep z tanią i dobrą elektroniką. Jak zamawiać i płacić?

[artykuł sponsorowany]

Więcej o: