Najem długoterminowy samochodu od A do Z. Wybierasz, wsiadasz, jeździsz. Bez martwienia się o naprawy i przeglądy

Subskrypcja i abonament to coraz popularniejsze usługi w Polsce. Wynająć można jednak nie tylko film, książkę czy utwór muzyczny, ale również samochód. O tym, jak łatwo i wygodnie jest wynająć auto w Polsce, przekonać mogą się klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy. Wszystko dzięki rewolucyjnej ofercie, którą wprowadza właśnie na rynek jeden z największych producentów samochodów w Europie. Jak działa? W skrócie: wybierasz, wsiadasz i jeździsz. Bez martwienia się o naprawy i przeglądy.

Polacy przez ostatnie dekady wypracowali swoisty sposób podejścia do własności. Dobry przykład to nieruchomości. Zaledwie niecałe 5 proc. obywateli kraju wynajmuje mieszkania. Tymczasem na Zachodzie ten współczynnik sięga około 60 proc.

Nie oznacza to jednak, że Polacy chcą wyłącznie posiadać coś na własność. Niemal co czwarty badany korzysta już bowiem z modelu subskrypcyjnego u przynajmniej jednego z dostawców produktów lub usług. Kolejne 5 proc. rozważa skorzystanie z tego typu świadczeń. Jak więc widać zachowanie Polaków zmienia się i coraz częściej przychylnym okiem patrzą na ofertę wynajmu.[1]

Samochód w subskrypcji? Proste, wygodne, kompleksowe

Co można mieć w modelu subskrypcyjnym? Nie chodzi tylko dostęp do filmów, muzyki czy książek. Możliwość długoterminowego posiadania dotyczy także samochodu. O takiej opcji - według badań - słyszało już 22 proc. społeczeństwa, ale skorzystało niewiele, bo zaledwie 5 proc. Być może powodem tak niskiej popularności usługi jest to, że większość Polaków się z nią nie spotkała. Badania wskazują, że 78 proc. z nas nie otrzymało oferty w tym zakresie.

To się jednak zmienia, ponieważ Skoda - jeden z największych w Europie producentów aut - wprowadziła do swojej oferty wynajem  długoterminowy aut na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Co istotne, oferta Škoda Najem All Inclusive skierowana jest również do odbiorców indywidualnych. Nie trzeba być firmą, by móc skorzystać z tego typu usługi, ale i firmy mogą auta w ten sposób wynajmować.

Jedna opłata i nie martwisz się ani o klocki, ani o naprawy. Wsiadasz i jeździsz

Wynajem długoterminowy w pewnym sensie obrósł też mitami. Tymczasem posiada całkiem sporo zalet. Po pierwsze rozwiązanie to może być znacznie bardziej atrakcyjne dla konsumentów w czasach wysokiej inflacji. Również dla tych, którzy szukają sposobu na przeczekanie gorszych czasów.

Kolejną zaletą najmu długoterminowego jest możliwość skorzystania z kilku różnych usług w ramach jednej opłaty. Użytkownik w ramach płaconej raty otrzymuje pakiet serwisowy, ubezpieczenie (OC/AC/NNW), opony zimowe oraz usługi, takie, jak Care Connect.

Dla użytkowników znaczenie ma też to, że miesięczna rata jest stała i z góry znana. Przez cały okres najmu płacimy kwotę, o której zostaliśmy poinformowani przy zawieraniu umowy.

Inna korzyść wynajmu długoterminowego to brak kosztów eksploatacji. To Skoda bierze na siebie pełną obsługę serwisową i gwarancyjną pojazdu. Korzystający nie musi martwić się obsługą i naprawą elementów, takich, jak układ hamulcowy, zawieszenie, układ kierowniczy czy napędowy oraz elektryka. Użytkownik pojazdu nie musi też przejmować się wymianą części eksploatacyjnych, takich, jak na przykład klocki hamulcowe czy olej.

Samochód zastępczy „w cenie"? To możliwe! Opony zimowe i ubezpieczenie też

Korzystający z samochodu klient ma też gwarancję mobilności. Skoda zapewnia pojazd zastępczy tej samej klasy na cały czas trwania ewentualnej naprawy mechanicznej czy lakierniczej. Nie ma tu żadnych limitów czasowych. Również istotne jest ubezpieczenie typu Assistance, które działa 24 godziny na dobę. W razie jakichkolwiek problemów możemy więc zawsze liczyć na pomoc. Skoda zabierze też na siebie zarządzanie wszelkimi szkodami.

Osoby korzystające z najmu długoterminowego Škoda Najem All Inclusive nie muszą martwić się też o formalności, takie jak przegląd techniczny. To szczególnie istotne, ponieważ obecnie minimalnym mandat za brak uprawnienia do poruszania się pojazdu na drogach publicznych wynosi 1500 zł, a w skrajnych przypadkach sięga nawet 5000 zł.

Wybierz swój samochód. Wsiądź za kierownicę bez długiego czekania

Decydując się na najem długoterminowy, możemy korzystać z samochodu naszych marzeń. Usługa obejmuje bowiem niemal dowolną  konfigurację parametrów pojazdów. Możemy mieć zatem samochód dostępny od ręki, w ustalonej już specyfikacji  albo skonfigurować auto dla siebie.

Usługa Skody to również wygoda i kompleksowość. Wszystkie formalności załatwimy od ręki w jednym miejscu. Nie musimy też martwić się o konieczność dalekich podróży, gdyż Skoda gwarantuje największą liczbę salonów w całej Polsce.

Skorzystanie z najmu długoterminowego jest proste. Umowę zawrzeć można na okres od 24 do 48 miesięcy, a opłata wstępna może wynosić nawet 0 proc. Po zakończeniu umowy zwracamy pojazd. 

Wynajem długoterminowy jest atrakcyjny nawet dla tych, którzy jeżdżą sporo, bo limit kilometrów może wynieść aż 40 tys. km rocznie. 

Zalet najmu długoterminowego Škoda Najem All Inclusive jest wyjątkowo dużo. Usługa, którą oferuje Skoda jest kompleksowa, bezpieczna, wygodna, elastyczna. Dzięki jednej opłacie możemy cieszyć się pojazdem, nie martwiąc się o dodatkowe koszty serwisu czy ubezpieczenia. Z usługi korzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. W niepewnych czasach warto postawić na spokój. Jedną z ofert godnych dokładnego przeanalizowania jest propozycja Skody.  

***

[1] https://ec.europa.eu/eurostat/cache/digpub/housing/bloc-1a.html