VideoWars by ScreenLovers już za tydzień, lokalni i międzynarodowi mówcy nakreślą obraz rynku wideo i reklamy

Już za tydzień, 3 października, odbędzie się w Warszawie 6-ta edycja VideoWars by ScreenLovers, konferencji o wideo i reklamie. Nadawcy, streamerzy, reklamodawcy i agencje opowiedzą o trendach z rynku FAST, AVOD czy pomiaru wideo i efektywności reklam z jego wykorzystaniem. Na scenie VideoWars pojawią się m.in. przedstawiciele TVN Warner Bros. Discovery, GroupM, Ampere Analysis, Gemiusa, YouTube , H&M czy Żabki.

Zielone GRP czy niskie CPP? TikTok czy telewizja? Czego YouTube szuka na ekranach Connected TV? W jakie formaty telewizyjne najchętniej inwestują dziś marketerzy?

Prelegenci VideoWars by ScreenLovers już za tydzień poruszą takie kwestie na scenie szóstej edycji konferencji o wideo i reklamie.

Nowinki ze światowego programmingu, nowe modele finansowania streamingu i trendy w pomiarze wideo omówią 3 października m.in. Luci Sanan z K7 Media, Callum Sillars z Ampere Analysis, Iwona Piwek z YouTube, Aleksandra Załęska z Gemiusa, Maciej Olenderczyk z GroupM/Finecast, Marcin Wiatr z FlixBus, Magda Kolenkiewicz ze Starcomu, Katarzyna Skrzeczyńska z H&M czy Anna Sawa z TVN Warner Bros. Discovery. 

3 października w formule #fakty #dane #konkrety organizatorzy i mówcy konferencji przekrojowo przyjrzą się aktualnej sytuacji oraz bliskiej przyszłości rynku multiscreen, nie unikając konfrontacji z branżowymi mitami.   

Partnerami VideoWars by ScreenLovers są w tym roku TVN Warner Bros. Discovery, YouTube, GroupM, Finecast, Gemius, Active Family, Paramount, AFA Media, AMC, GoldenSubmarine I serwis Vodylla.

Patronat nad konferencją objęły największe stowarzyszenia branżowe: IAB Polska, MOC TV oraz IAA Polska.

Impreza objęta jest akredytacją DIMAQ, uczestnicy otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji na temat VideoWars znajduje się na stronie konferencji: https://videowars.screenlovers.pl/

 Materiał promocyjny PR marki ScreenLovers Joanna Nowakowska