Żona Zbigniewa Ziobry powołana do zarządu Link4. Wcześniej była dyrektorką marketingu

Jak poinformował w czwartek portal wirtualnemedia.pl, Patrycja Kotecka została powołana przez radę nadzorczą firmy ubezpieczeniowej Link4 do zarządu. Link4 należy do PZU.

- To wzmocnienie kompetencji marketingowych w teamie zarządzającym - uzasadnił Bartłomiej Litwińczuk, przewodniczący rady nadzorczej Link4.

W nowej pracy Kotecka ma zarabiać tyle samo co na stanowisku dyrektora marketingu. W zarządzie Link4 pozostają Agnieszka Wrońska (jest prezesem od połowy 2015 roku) i Katarzyna Wojdyła (dołączyła do zarządu w lipcu 2016 roku).

Zobacz wideo Premier zapowiada

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Patrycja Kotecka rozpoczęła pracę w Link4 w marcu 2016 r. Objęła wówczas stanowisko dyrektorki marketingu i sprzedaży internetowej. Następnie Kotecka została szefową całego pionu marketingowego. Była odpowiedzialna za komunikację marketingową, aktywności w mediach, badania oraz e-biznes. 

Patrycja Kotecka członkiem zarządu Link4. Kim jest żona Zbigniewa Ziobry?

Przed przejściem do Link4 Patrycja Kotecka przez pięć lat pracowała w agencji reklamowej Apella obsługującej marketingowo SKOK-i i będącej głównym udziałowcem spółki Fratria, wydawcy m.in. "Sieci" i wPolityce.pl. Zarządzała tam działaniami public relations. Ponadto współpracowała z Radiem Solidarność.

W lutym br. w "Gazecie Wyborczej" ukazał się artykuł Wojciecha Czuchnowskiego pt. "Niebezpieczne związki Patrycji Koteckiej. Niejasna przeszłość żony Ziobry". W tekście wykorzystano zeznania świadka koronnego Piotra K., ps. "Broda", który w 2009 r. przed prokuratorem zarzucił Patrycji Koteckiej kontakty z warszawskim półświatkiem. "Brodę" za wiarygodnego uznał wiceprezes PiS, koordynator służb specjalnych i szef MSWiA Mariusz Kamiński. Kotecka zarzuciła jednak Czuchnowskiemu nieprawdę.

Więcej o:
Komentarze (243)
Patrycja Kotecka, żona Zbigniewa Ziobry powołana do zarządu Link4. Wcześniej była dyrektorem marketingu
Zaloguj się
 • driftoczenko

  Oceniono 81 razy 79

  Nepotyzm to jest wtedy, gdy stanowiska otrzymują członkowie rodzin polityków PO, PSL, SLD, Wiosny, Nowoczesnej itd. Gdy dotyczy to analogicznej sytuacji w przypadku Pis, Solidarnej Polski czy Porozumienia, możemy tylko przyklasnąć i zgodzić się, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • marrob

  Oceniono 60 razy 60

  Żywy przykład jak mozna zrobić karieęe ku...twem. Ale to jest bliskie ZERU.

 • Mr. X

  Oceniono 52 razy 52

  Rodzina na swoim.
  I pomyśleć, że tyle krzyczeli o nepotyzmie, kolesiostwie, protekcji politycznej.
  Jak widać wiedzieli o czym krzyczą.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 55 razy 49

  PornLink4 :-)
  Powołana do nierządu :-)

 • justas32

  Oceniono 43 razy 41

  Od nierządu do Zarządu - kariera w III RP ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX