Orange oferuje nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet w komórce

Wystarczy kupić jeden z nowych pakietów.

Operator sieci Orange poinformował o wprowadzeniu czterech nowych usług dla wszystkich obecnych i nowych klientów. Można dzięki nim zapewnić sobie nielimitowane rozmowy ze wszystkimi użytkownikami tej sieci, nieograniczoną liczbę SMS-ów wewnątrz sieci Orange lub Internet bez limitu danych.

Pogaduchy w Orange na okrągło pozwala prowadzić rozmowy z użytkownikami sieci Orange bez żadnych limitów i bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Wystarczy wykupić odpowiednią usługę, która dostępna jest dla klientów taryf Pantera II, Delfin II i Pelikan II.

SMS-y w Orange na okrągło pozwalają tymczasem wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych do użytkowników "pomarańczowej sieci". Ta usługa także dostępna jest dla posiadaczy taryf Pelikan II, Delfin II i Pantera II.

Internet bez limitu danych pozwala użytkownikom Orange wykupić dodatkowe pakiety danych, a kiedy te się skończą, bez żadnych dodatkowych opłat łączyć się dalej z Siecią (choć już z mniejszą prędkością). Ta usługa dostępna jest dla osób korzystających z Taryfy Pantera II.

Nowością jest także Niekończąca się minuta w Orange (Delfin II, Pelikan II, Pantera II), w której za 2 zł miesięcznie można prowadzić rozmowy bez końca, przy połączeniu płacąc jedynie za pierwszą minutę.

Więcej informacji na temat wszystkich nowych usług wraz z instrukcją ich uruchomienia i oczywiście cennikiem, można znaleźć na łamach oficjalnej strony internetowej operatora . Warto zerknąć na poszczególne cenniki choćby dlatego, że pojawiają się w nich przypadki, kiedy osoba płacąca 199 zł za abonament, musi dopłacić za usługę, która za darmo oferowana jest w abonamencie kosztującym 59 złotych.

[za: Media2.pl]

Więcej o: