Poznajcie RAZR, ultracienki smartfon od Motoroli

Motorola oficjalnie zaprezentowała swój nowy, mocno wyczekiwany smartfon. Najważniejszą cechą modelu Droid RAZR zdaje się być jego grubość - zaledwie 7,1 mm, co czyni go ponoć najcieńszym smartfonem na świecie

To jednak nie jedyny atut urządzenia. RAZR obsługuje sieć LTE 4G, może pochwalić się też pokrytym szkłem Gorilla Glass ekranem qHD Super AMOLED o przekątnej 4,3 cala. Na jego pokładzie znajdziemy również dwurdzeniowy procesor o mocy 1,2 GHz, 8-megapikselowy aparat z możliwością kręcenia w 1080p, przednią kamerkę HD, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej (z opcją podwojenia poprzez kartę microSD) oraz baterię o pojemności 1 800 mAh.

Jeśli mowa o oprogramowaniu, sprzęt Motoroli działać będzie na Androidzie 2.3 i korzystać ma z działającej w chmurze aplikacji MotoCast, która synchronizuje telefon z komputerem i ułatwia przesył danych. Warto wspomnieć także o funkcji SmartActions. Za jej sprawą zarządzać możemy wedle własnych potrzeb poziomem zużycia baterii, np. poprzez wyłączenie Bluetootha po powrocie do domu czy spowolnienie pracy procesora podczas rozmowy telefonicznej. Biznesmeni zadowoleni będą natomiast z usług takich jak Citrix Receiver czy Motorola Webtop oraz opcji wideokonferencyjnych.

Smartfon ma pojawić się na światowym rynku, prawdopodobnie także w Polsce, na początku przyszłego miesiąca. Szykuje się ostra konkurencja dla Galaxy Nexusa od Samsunga.

[via Engadget]

embed

Motorola RAZR

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3.5 Gingerbread
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola RAZR

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: