Tablet Goclever Tab A73 dostępny w Biedronce. Za 369 złotych

Motto popularnej sieci dyskontów spożywczych - Codziennie niskie ceny - nabrało właśnie nowego wymiaru. Już 5 kwietnia będzie bowiem można kupić tam tani tablet Goclever Tab A73 za 369 złotych.

To nie żart. Wystarczy 369 złotych, aby jeszcze przed Wielką Nocą stać się nabywcą tabletu marki Goclever. Polska firma wytwarzająca w Chinach znana jest głównie z tego, że zjadła zęby na produkcji tanich nawigacji GPS. Obecnie w swojej ofercie ma nawet netbooka.

Tablet Goclever Tab A73 oparty został o system operacyjny Android 2.3.4. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w procesor Allwinner A10 (Cortex A8) o taktowaniu 1GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, moduł WiFi, kamerę 0,3 Mpix, akcelerometr i czytnik kart microSD.

Warto też wspomnieć, że Tab A73, podobnie jak Samsung Galaxy Tab to urządzenie o ekranie o 7 calowej przekątnej. Pojemnościowy wyświetlacz tabletu marki Goclever niestety nie rozpieszcza rozdzielczością. Na siedmiu calach upchnięto tylko 800x480 pikseli w proporcji 5:3. To ,co prawda, identycznie jak w przypadku nowego Walkmana Z1000 . Tyle, że urządzenie Sony wyposażono w niemal dwukrotnie mniejszy wyświetlacz. Zagęszczenie pikseli jest więc większe, a obraz wydaje się bardziej szczegółowy.

Sprzedaż ma ruszyć 5 kwietnia. Mimo iż oferta w Biedronce będzie zaledwie o 50 złotych tańsza od tej w sklepach internetowych, spodziewamy się sprzedażowego sukcesu. Zwłaszcza, że promocja tabletu rusza tuż przed sezonem komunijnym.

A co wy na ten temat myślicie? Ilu nabywców znajdzie tablet za 369 złotych?

Więcej o: