Rysik, ładowarka i nie tylko. Oto akcesoria do Samsunga Galaxy S III

Wiemy już wszystko o Samsungu Galaxy S III. Co powinniśmy wiedzieć o akcesoriach do niego?

Doczekaliśmy się już oficjalnej prezentacji flagowego smartfona firmy Samsung - pokazano go na konferencji Londynie, którą relacjonowaliśmy na żywo . Teraz dowiadujemy się natomiast jakie konkretnie akcesoria będzie można dokupić do tego urządzenia.

Pierwsze na liście jest piórko C-Pen. Będzie to odpowiednik S-Pen znanego z Samsunga Galaxy Note, choć piórko nieco pogrubiono dla wygody użytkowników. Oczywiście nie włożymy go do obudowy Galaxy S III.

Piórko C-PenPiórko C-Pen fot. Samsung

Kolejnym dodatkiem do smartfona jest Wi-Fi Display Hub. To niewielkie urządzenie podłączymy do naszego telewizora za pomocą kabla HDMI. Umożliwia ono bezprzewodowe przesyłanie materiałów filmowych, muzyki, zdjęć i gier z Samsunga Galaxy S III na ekran stojącego w domu telewizora.

Wi-Fi Display HubWi-Fi Display Hub fot. Samsung

Flip Cover to natomiast pokrowiec na nowy produkt koreańskiej firmy. Chroni on zarówno tył jak i przód smartfona, a przez producenta został opisany słowem "stylowy". Pokrowiec sprzedawany będzie w dwóch kolorach - czarnym i białym.

Flip CoverFlip Cover fot. Samsung

Holder and Battery Charger, jak sama nazwa wskazuje, jest podstawką pod smartfona, która może go jednocześnie podładować. Samsung podkreśla, że gadżet ten posiada diodę LED, która sygnalizuje czy telefon jest już naładowany. Dodatek ten jest także odpowiednio wyprofilowany, by nawet w trakcie ładowania dało się wygodnie korzystać ze smartfona. Drugim rozwiązaniem tego typu jest natomiast Desktop Dock. W jego przypadku producent podkreśla, że stacja dokująca pozwala w dowolnej chwili korzystać z opcji odpowiadających za odtwarzanie materiałów filmowych. Smartfon może się więc ładować, a my oglądać wybrany plik wideo.

Holder and Battery ChargerHolder and Battery Charger fot. Samsung

Niestety, cena i data premiery wymienionych produktów nie została oficjalnie ujawniona. Można się jednak spodziewać, że trafią one do sklepów mniej więcej w tym samym terminie co Samsung Galaxy S III, czyli 29 maja tego roku.

embed

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

11 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: