Samsung Galaxy S III dostępny już w Polsce. Gdzie go kupisz i za ile?

Szlaki przecierają dwaj rodzimi operatorzy GSM.

Od dziś dostępny jest już oficjalnie Samsung Galaxy S III. Osoby chcące kupić to urządzenie nie mają jednak zbyt wielu powodów do zadowolenia. Póki co, jedynie dwaj rodzimi operatorzy wymieniają ten smartfon w swojej ofercie. Tylko jeden wie natomiast, ile trzeba będzie zapłacić za Galaxy S III. Czyżby pozostali uważali, że jedna z najciekawszych smartfonowych premier tego roku nie zainteresuje konsumentów?

Najbardziej klarowna sytuacja jest w sieci Play. Samsunga Galaxy S III można bez problemu znaleźć na jej stronie internetowej. Najtaniej urządzenie można nabyć w taryfie Super Formuła 4.0. W abonamencie wycenionym na 159 złotych miesięcznie, smartfon kosztuje 649 złotych . Można śmiało uznać, że jest to atrakcyjna cena. Najwięcej za Galaxy S III zapłacą natomiast ci, którzy zdecydują się go nabyć w taryfie All Inclusive 39 . W tym przypadku smartfon kosztuje już 1949 złotych .

Zobacz wideo

Urządzenie pojawiło się także na stronie internetowej T-Mobile. W tym przypadku brakuje jednak jakichkolwiek szczegółów związanych z jego sprzedażą. Sieć informuje jedynie, że smartfon wkrótce będzie w ofercie, ale cena urządzenia pozostaje nieznana.

[Aktualizacja:] Udało nam się zdobyć ceny Samsunga Galaxy S III w sieci T-Mobile . Urządzenie będzie można kupić już od złotówki w abonamencie wycenionym na 160 złotych (umowa na 24 miesiące). W znacznie tańszym abonamencie - 20 złotych miesięcznie - Galaxy S III kosztuje już 1968 złotych. Oficjalnie cennik zostanie udostępniony jutro - 30 maja.

Tymczasem Orange informuje jedynie, że osoby zainteresowane Samsungiem Galaxy S III mogą zostawić swój numer telefonu i adres e-mail na oficjalnej stronie internetowej operatora. Wszyscy którzy to zrobią zostaną poinformowani o wprowadzeniu urządzenia do sprzedaży. Samsunga Galaxy S III zabrakło natomiast w ofercie Plusa.

Samsung Galaxy S III w ofercie OrangeSamsung Galaxy S III w ofercie Orange fot. orange.pl

Zobacz także:

dane dostarcza:

embed
Więcej o: