Ekspres Serwis - teraz Samsung naprawi telewizor w 24 godziny?

Samsung właśnie wprowadził nowy typ gwarancji na polskim rynku w segmencie urządzeń RTV i AGD. Nowa usługa Ekspres Serwis zakłada możliwość naprawy sprzętu w 24 godziny.  
Chcemy, by nasi klienci mieli pewność, że kupując nasze urządzenia, będą mogli cieszyć się ich niezawodnym działaniem. Wierzymy, że to ważniejsze, niż przedłużanie w nieskończoność okresu gwarancji, której zapisy niewiele znaczą dla kogoś, komu nie działa telewizor czy lodówka. W takich wyjątkowych sytuacjach najważniejsza jest błyskawiczna naprawa, a taką gwarantuje Ekspres Serwis

- powiedział Marcin Bołbot z Samsunga.

Ekspres Serwis - jak to działa?

Nowa gwarancja dotyczy na razie tylko niektórych lodówek oraz telewizorów 3D LED LCD. By skorzystać z gwarancji, wystarczy zgłosić usterkę pod specjalnym numerem infolinii. Następnego dnia po zgłoszeniu ma pojawić się serwisant, który na miejscu naprawi usterkę. Jeżeli naprawa w domu okaże się niemożliwa, użytkownik otrzyma sprzęt zastępczy.

Telewizory 3D LED LCD

Gwarancja na telewizory 3D LED LCD obejmuje całą Polskę. Telewizory 3D objęte nową gwarancją to UE40C7000WWXXH, UE40C8000XWXXH, UE46C7000WWXXH, UE46C8000XWXXH, UE55C7000WWXXH, UE55C8000XWXXH.

Lodówki

W przypadku lodówek gwarancją Ekspres Serwis objęta została tylko Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice i Trójmiasto. Lodówki, które można w ten sposób naprawić to RS20, RSA1, RSE8, RSJ1, RSH1, RSH5, RSH7, RSG5.

Łyżka dziegciu

Hmm... Pomysł dobry, ale... czy jak się zepsuje telewizor, to czy można go tak łatwo naprawić w warunkach domowych? Trochę wątpię. Pewnie i tak większość zepsutych urządzeń będzie musiała być wysłana do specjalnego serwisu. Ale z drugiej strony to dobrze, że Samsung stara się ułatwiać życie swoim klientom.

Mariusz Koryszewski

Więcej o: