Wyrzuć Charliego Sheena ze swojego Internetu

Pewnie słyszeliście już o tym, że Charliego Sheena, za między innymi ekscesy alkoholowe i obrażanie szefostwa, wyrzucono dziś z serialu "Dwóch i pół". Jeśli, podobnie jak wytwórnia Warner Bros., macie tego aktora dość, również możecie go wyrzucić. Z Internetu.

Problemy z Sheenem miały miejsce już od dłuższego czasu. Zaczęło się od ekscesów narkotyków i udziałów w imprezach porno, a skończyło na atakach słownych na pracodawcę, to jest twórcę serialu "Dwóch i pół", Chucka Lorre.

Takie zachowanie przysporzyło Sheenowi małą internetową "sławę". Jego imię i nazwiska to najchętniej wyszukiwana w ciągu ostatnich trzydziestu dni fraza na serwisie YouTube. Z kolei "występ" tego aktora w telewizji ABC News doczekał się, również na YT, prawie pięciu milionów odsłon. A także całej masy przeróbek - takich jak chociażby ta .

Internetowa sława okazała się jednak niewystarczającym argumentem dla, widocznie zmęczonego już zachowaniem swojego podopiecznego, producenta serialu "Dwóch i pół", firmy Warner Bros. Sheena, mówiąc krótko, wyrzucono dziś z pracy .

Okazało się, że internauci też mają już aktora dość. Jeden z nich, niejaki Greg Lauch, stworzył i właśnie udostępnił aplikację ( do ściągnięcia tutaj ), która pozwala "wyrzucić" go z sieci. Mówiąc bardziej konkretnie - po prostu blokuje jego imię i nazwisko oraz zdjęcia. Byście już nigdy nie musieli ich oglądać w swojej przeglądarce (program działa z Firefoxem oraz Chromem).

Wybacz, Charlie.

[za F.A.T , YouTube Trends ]

Tomasz Kutera

Więcej o: