Chcęto: odtwarzacz muzyki Sony NWZ-W260 zamknięty w słuchawkach

Musiało do tego dojść. Prędzej, czy później. Sony wprowadziło na rynek niewielkich rozmiarów odtwarzacz muzyki zespolony z dousznymi słuchawkami. Przeznaczenie NWZ-W260? Sportowcy wszelkiej maści.

Sony obiecuje, że odtwarzacz, skonstruowany z myślą o sportowcach, jest wodoszczelny. Nie ma więc obaw, że zaleje go pot lub nieplanowane lądowanie w umywalce. Co więcej, być może urządzenie będzie można umyć z zanieczyszczeń powstałych w wyniku intensywnego treningu. Producent twierdzi też, że konstrukcja jest niezwykle lekka i zapewnia wygodę użytkowania.

Niewielki rozmiar to także pewne ograniczenia, jednokrotne naładowanie NWZ-W260 pozwala na ośmiogodzinna pracę. Urządzenie umożliwia jednak awaryjne, ekspresowe załadowanie baterii. Wystarczy podłączyć je do prądu na 3 minuty aby słuchać muzyki przez całą godzinę.

Odtwarzacz dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym i białym - oraz dwóch wariantach pojemności - 2 GB i 4 GB (wyłącznie czarny). Sony NWZ-W260 ma wejść do sprzedaży już w sierpniu. Orientacyjna cena urządzenia może wahać się między 200 złotych netto za wersję 2 GB a 250 złotych za pojemniejszy, bo 4 GB model.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że produkt szybko dotrze do Polski.

Więcej o: