5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Motoroli RAZR

Mamy go! Choć dopiero 10 listopada amerykańska premiera Motoroli RAZR, my już teraz dostaliśmy telefon do przetestowania. Byliśmy brutalni

Motorola przez lata miała problem - robiła świetny sprzęt i uparcie upychała w nim fatalne oprogramowanie. Teraz wszystko może się zmienić za sprawą Motoroli RAZR. Nazwa nawiązuje oczywiście do modelu RAZR z połowy poprzedniej dekady, który sprzedał się w 50 milionach egzemplarzy.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Motoroli RAZR

Nowa Motorola RAZR jest cienka, szybka i dobrze zaprojektowana. Ma mocny, dwurdzeniowy procesor i niezły ekran. Motorola rozsądnie podeszła do modyfikowania Androida - nie zarzuciła systemu grubą warstwą nakładek i udoskonaleń, tylko dodała kilka sensownych szczegółów. Wśród nich m.in. Swype czyli wygodny sposób wpisywania tekstu z klawiatury ekranowej czy Działania Inteligentne - program pozwalający na tworzenie sekwencji automatycznie wykonywanych czynności (np. jesteś w domu -> kończy się bateria -> jest wieczór -> przypomnij o ładowaniu).

A, no i coś, co potraktowaliśmy jako prowokację. Powłoka chroniąca przed zachlapaniem. Musieliśmy to sprawdzić. A, telefon wciąż działa!

Zalewamy Motorolę RAZRZalewamy Motorolę RAZR fot:. Łukasz Cichy

I jeszcze całkiem smakowita reklama Motoroli RAZR

 

Teraz pytania zasadnicze - Motorola RAZR - kiedy? cena?

Motorola RAZR dostępna będzie w Polsce w grudniu. Cena wyniesie zapewne około 2000 zł - ma być tańszy, niż główna konkurencja. To jednak informacje jeszcze niepotwierdzone.

Więcej rzeczy, które musisz wiedzieć:

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Nokii 500

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o HTC Titan

Więcej o: