Samsung Galaxy Mini - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Samsung Galaxy Mini S5570, jak sama nazwa wskazuje, to mniejsza wersja legendarnego Samsunga Galaxy S. Mini to jednak nie tylko mniej ale i taniej. Czy jednak mniejszy wydatek się opłaci?

Według Samsunga model Galaxy Mini to szansa rozpoczęcia przygody z kategorią telefonów typu smartfon bez konieczności wysilania domowego budżetu. W zamian użytkownik może się spodziewać zestawu solidnych, choć z pewnością nie cechujących się ponadprzeciętną wydajnością, podzespołów. Czy to wystarczy, aby telefon pozostawił po sobie dobre wspomnienia i zachęcił do bardziej zaawansowanych modeli Samsunga?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Samsung Galaxy Mini. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Ze specyfikacji producenta wynika, że telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 2.2. W środku natomiast znajdziemy procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 600Mhz, 3,1 calowej przekątnej wyświetlacz TFT, 512 MB pamięci ROM, oraz 160 MB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia.

Dostępność

Telefon Samsung Galaxy Mini można kupić za 3 złote decydując się na dwuletni abonament za 49,90 złotych miesięcznie. Tak samo w T-mobile. W Plusie natomiast model S5570 kosztuje złotówkę ale dopiero z umową na 59 złotych miesięcznie. W Play telefon jest chwilowo niedostępny.

W sklepach internetowych Samsung Galaxy Mini S5570 kosztuje około 450 złotych, osiągając nawet pułap 600 złotych. Szykując się na zakup w portalach aukcyjnych można przygotować kwotę o 40-50 złotych niższą, czyli 400-420 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Samsung Galaxy Mini .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Samsung Galaxy Mini II GT-S6500 żółty

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 3,2 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy Mini II GT-S6500 żółty

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: