Nokia Asha 200 - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Nokia Asha 200 to model otwierający, a zatem też najtańszy, przeznaczoną dla "krajów rozwijających się" serię Asha fińskiego producenta telefonów. Czy to jednak źle? Ile warta jest tania Asha 200?

Jednoczęściowy, wyposażony w pełną klawiaturę i niewielki wyświetlacz telefon szokuje prostotą w porównaniu z innymi oferowanymi obecnie urządzeniami. Zaletami Asha 200 ma być natomiast podwójne gniazdo SIM, które umożliwia operowanie na dwóch sieciach komórkowych jednocześnie i dość pojemna jak na energochłonność telefonu bateria (1430mAh). Jak w polskich warunkach poradzi sobie telefon zaprojektowany z myślą o młodych indyjskich biznesmenach?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Nokii Asha 200. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Karta specyfikacji telefonu zdradza, że urządzenie działa w oparciu o system operacyjny S40. Wewnątrz telefonu znajdziemy natomiast 32 MB pamięci RAM i 64 MB ROM, oraz 10 MB pamięci wewnętrznej flash z możliwością rozszerzenia do 32 GB. Ponadto także 2,4 calowej przekątnej wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320x24 pikseli, oraz 2 megapikselowy aparat fotograficzny, a więc umiarkowanie potężne podzespoły.

Dostępność

Póki co ani model Asha 200 ani bliźniaczy 201 nie jest dostępny w ofercie operatorów. Próżno szukać go w salonach Orange, Plus, T-Mobile lub Play.

Telefon jest już jednak dostępny w sklepach internetowych. Cena aparatu oscyluje wokół 350 - 400 złotych. Identycznie wygląda sytuacja w portalach aukcyjnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Nokia Asha 200 .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Nokia Asha 200 różowy

  • Rodzaj telefonu: Qwerty
  • Aparat cyfrowy: 2 Mpx
  • System operacyjny: Pozostałe
  • Bluetooth: 2.1

0 opinii

Podstawowe informacje o Nokia Asha 200 różowy

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: