LG Prada 3.0 - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć

LG Prada to chyba w najmniejszym stopniu smartfon. Już sama nazwa sugeruje, że to przede wszystkim obiekt sztuki. Czy jednak da się z niego dzwonić?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o LG Prada 3.0. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

LG postanowiło na skupić się na 'designerskim' aspekcie aparatu. Skutkiem czego podziwiać możemy minimalistyczną, utrzymaną w stonowanych barwach obudowę smartfonu. Czy jednak produkt opatrzony rozpoznawalną w świecie mody nazwą Prada ma do zaoferowania cokolwiek poza modnym logo?

Według specyfikacji producenta telefon LG Prada 3.0, znany także jako LG P940 działa w oparciu o system operacyjny Android 2.3 (z możliwością aktualizacji do wersji 4.0). Wewnątrz obudowy znajdziemy natomiast dwurdzeniowy procesor Cortex A9 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM, 512MB ROM oraz 8GB wbudowanej pamięci flash, z możliwością rozszerzenia o kolejne 32 GB, wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 480x800 pikseli, oraz 8 megapikselowy aparat fotograficzny.

Czy solidne, ale nie oszołamiająco dobre podzespoły, modna nazwa i elegancki wygląd wystarczy, aby skusić konsumentów? Na to pytanie odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

W sieci Orange Prada 3.0 jest wciąż nowością, dlatego aby otrzymać ten telefon od operatora musimy zapłacić aż 649 złotych, decydując się na dwuletni kontrakt z abonamentem w wysokości 79,90 złotych miesięcznie (lub 59 złotych z abonamentem za 129,90 miesięcznie). W Plusie będziemy jednak musieli na podobnych warunkach zapłacić aż 1049,01 złotych. W Play, w Stanie Darmowym będziemy musieli wyjąć z portfela aż 1227 złotych, a w osławionej Formule 4.0 (z abonamentem w wysokości 99 złotych) ponad 100 złotych więcej, czyli 1369 złotych. Taniej, w abonamencie Frii za 99 złotych miesięcznie jest w T-mobile, bo Prada 3.0 kosztuje tu tylko 1299 złotych. Niestety, tyle samo musimy zapłacić wraz z kontraktem na 79,90 miesięcznie, a to już 70 złotych drożej niż w Play.

LG 940 jest też dostępny w sklepach internetowych i serwisach aukcyjnych. W tych pierwszych kosztuje ponad 2000 złotych. W tych drugich możemy go kupić już nawet za niewiele ponad 1600 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu LG Prada 3.0 .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: