Samsung Galaxy Tab LTE - 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć

Nowy tablet Samsunga to w rzeczywistości znany już Galaxy Tab 8.9. Tym razem jednak producent zamontował wewnątrz modem LTE, umożliwiając korzystanie z najszybszego na rynku dostępu do Internetu.

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Galaxy Tab 8.9. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną tabletu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Galaxy Tab LTE P7320 to tablet Samsunga wyposażony dodatkowo w moduł LTE, zapewniający znacznie większą prędkość transferu danych niż dostępne dotychczas 3G. Co oprócz szerokiego łącza reprezentuje sobą nowy-stary tablet Samsunga o przekątnej 8,9 cala?

Według producenta urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Android. Wewnątrz znajduje się dwurdzeniowy procesor Cortex A9 o taktowaniu 1,5GHz, 1GB pamięci RAM, dwie kamery, GPS, moduł WiFi/n i wyświetlacz LCD o przekątnej 8,9 cali i rozdzielczości rzędu 800x1200 pikseli.

Czy dodanie LTE zmieniło w jakikolwiek sposób oblicze Galaxy Tab? Na to pytanie odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Tablet dostępny jest obecnie w ofercie Plusa dla firm, oraz w sklepach internetowych. W tych ostatnich można go kupić za cenę około 1800 złotych. W serwisach aukcyjnych możemy go natomiast nabyć za nawet 300 złotych mniej. Chętni powinni się zatem przygotować na wydatek rzędu 1500 złotych.

Zapraszamy do galerii zdjęć tabletu Galaxy Tab 8.9 LTE .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

SAMSUNG GALAXY TAB 8.9 P7320 LTE 16GB czarny

  • System operacyjny: Android 3.2 Honeycomb
  • Komunikacja: Wi-Fi, LTE
  • Przekątna ekranu: 8,9 cala
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB

0 opinii

Parametry techniczne

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: