Huawei Honor: 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć przed zakupem

Huawei U8860 Honor to niepozorny czarno-srebrny kafelek przypominający iPhone 4. Kolejna podróbka legendarnego aparatu Apple?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o telefonie Huawei Honor. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zobacz wideo

Zgodnie ze specyfikacją podawaną przez producenta Huawei U8860 Honor kryje w sobie procesor Qualcomm MSM8255T Snapdragon o taktowaniu rzędu 1,4 GHz, doposażony w układ graficzny Adreno 205 GPU. To serce telefonu. Wewnątrz znalazło się jednak także miejsce na 512MB pamięci RAM i 2 GB ROM, 1GB pamięci flash z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB, moduł WiFi/n, GPS z geotaggingiem i 8-magapikselowy aparat fotograficzny z diodową lampą i trybem HDR. Obraz wyświetlany jest za pomocą 4 calowego wyświetlacza TFT o rozdzielczości 480x854 pikseli.

Charakterystyka sprzętowa U8860 zapowiada więc dość solidny telefon ze sporymi możliwościami. Czy jednak chiński smartfon wart jest ponad tysiąc złotych i czy rzeczywiście jest tak dobry jak wynika z obietnic producenta? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Niestety, Honor nie jest dostępny u żadnego z polskich operatorów. Można go jednak bez problemu kupić w sklepach internetowych. Propozycji co prawda nie jest wiele, ale możliwość nabycia chińskiego telefonu istnieje. Cena zaczyna się od około 1200 złotych, aby w końcu osiągnąć pułap ponad 1300. W serwisach aukcyjnych cena telefonu zaczyna się natomiast już od około 1000 złotych, choć za ten sam aparat zapłacić możemy też nawet 400 złotych więcej.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Huawei Honor .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

Więcej o: