Smartfon z klapką od LG trafi do Polski. Jest tak bardzo retro, że ma nawet ekran 320x480 pikseli

W ofercie LG pojawi się niedługo smartfon z klapką i przyciskami. Jest zdecydowanie retro, ale czy taki design ma sens w 2015 roku?

Jeśli uważacie, że teraz wszystkie telefony wyglądają tak samo i tęsknicie za różnorodnością wzornictwa z pierwszych lat XXI wieku, to mamy dla was świetną wiadomość. Niebawem do Polski trafi nowy telefon LG Wine Smart, który co prawda jest smartfonem na Androidzie, ale za to z klapką i przyciskami.

Fot. LG

LG Wine Smart pozwoli każdemu rozmawiać przez telefon jak 15 lat temu, ale poza wyglądem retro ma też wiele funkcji nowoczesnego smartfona. Działa bowiem na systemie Android 5.1 , obsługuje sieć 4G, a w środku znajdziemy czterordzeniowy procesor z zegarem 1,1 GHz , 1 GB RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o kartę microSD. Cóż, demonem prędkości (zwłaszcza przy zasobożernym systemie Android Lollipop) to on nie będzie. Dodatkowo słabe wrażenie robi wyświetlacz 3,2" o rozdzielczości 320x480 pikseli. Aparaty w Wine Smart będą dwa - główny o rozdzielczości 3 MP i przedni VGA (480p).

Fot. LG

LG Wine Smart prezentuje się stylowo (dostępny będzie w dwóch kolorach - burgunda i granatowym), ale trudno stwierdzić dla jakiego klienta został stworzony. Może dla osób, które nie chcą smartfona z dotykowym ekranem? Tylko w takim razie po co dodawać na siłę słabe aparaty i bazować całość na najnowszym Androidzie?

Jeśli jesteście zainteresowani nowym telefonem od LG, to trafi on do sprzedaży w Polsce pod koniec sierpnia. U operatorów będzie dostępny w cenach od 3 zł do 450 zł.

źródło: Okazje.info

Więcej o: