Specjaliści z Google, Slacka i Netflixa pojawią się w Gdańsku. infoShare 2017 już w maju

Spotkania z przedstawicielami największych firm technologicznych, liczne warsztaty czy konkurs dla start-upów. Już za kilka tygodni startuje największe święto nowych technologii w tej części Europy. Czego możemy się spodziewać?

Odbywający się w dniach 17-19 maja w Gdańsku infoShare to ogromna konferencja, która - jak co roku - ma przyciągać znanymi postaciami, spotkaniami z przedstawicielami największych firm technologicznych i licznymi warsztatami:

Celujemy w silne marki i rozpoznawalne nazwiska, ale przede wszystkim w profesjonalistów, którzy mają unikalną wiedzę do zaprezentowania. Przygotowujemy też warsztaty, żeby nasi uczestnicy mogli zobaczyć jak tę wiedzę wykorzystać.

- zapowiedział Grzegorz Borowski - CEO Fundacji infoShare.

infoShareinfoShare fot. materiały organizatora

Mocne nazwiska i okazja do networkingu

Na konferencję infoShare 2017 organizatorzy przygotowali aż pięć scen: Inspire, Marketing, Startup, Tech i Tech Plus. Mówcy opowiedzą m.in. o technologicznych trendach, zarządzaniu, marketingu, innowacjach czy startupach.

Wystąpią znani specjaliści z branży IT, m.in. Brian Holt (Netflix), Felix Rieseberg (Slack), Carter Morgan i Ray Tsang (Google), Tomasz Nurkiewicz (Allegro), Tim Kadlec (Snyk), Adam Bien (Java Champion) czy Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl).

Całość wypełnią kilkugodzinne szkolenia i warsztaty. Wśród tematów można wymienić m.in.: Mastering browser devtools, Java performance, Kubernetes, Docker networking, czy microservices patterns.

Możliwość nawiązania nowych kontaktów zapewnią za to spotkania networkingowe: Great Networking Party z koncertem na żywo, Before i Afterparty w sopockim Atelier oraz imprezie na statku infoShare on the Boat.

infoShareinfoShare fot. materiały organizatora

Idealne miejsce dla startupów

Tradycyjnie podczas wydarzenia odbędzie się finał konkursu infoShare Startup Contest współorganizowanego z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, w którym na zwycięzcę czeka aż 20 tys. euro.

InfoShare to także dobra okazja do poznania inwestorów:

Podobnie jak w zeszłym roku, pomiędzy startupami i przedstawicielami biznesu odbędzie się speed dating. Tym razem jednak firmy połączą się w pary na podstawie preselekcji dokonanej za pomocą dedykowanego narzędzia.

Twórcy startupów będą mieli okazję nawiązać kontakt z mediami i zaprezentować się w ramach strefy wystawienniczej EXPO, na której w zeszłym roku pojawiło się aż 5 tys. osób. To dobra okazja do pozyskania nowych klientów. Inwestorzy będą mogli z kolei przyjrzeć się najlepszym startupom.

Jak przewiduje organizator, łącznie na warsztatach i szkoleniach podczas infoShare pojawi się ponad 120 ekspertów z kraju i zagranicy.

Wstęp na infoShare zapewni darmowa wejściówka Basic Pass. Organizator przewidział także płatne Standard Pass, Executive Pass, Investor Pass i Startup pass. Rejestracja jest już możliwa na stronie organizatora.

Więcej o: