Roczne premie dla wszystkich kasjerów w Biedronce. To już trzeci rok z rzędu

W liście do pracowników Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny Jeronimo Martins, poinformował o przyznaniu nagrody rocznej wszystkim kasjerom sieci supermarketów Biedronka.

Jak informują sami pracownicy, premia roczna dla kasjerów w Biedronce zostaje przyznana już trzeci rok z rzędu. Tym razem jej kwota wynosi 1850 zł brutto (około 1350 zł netto). Na pieniądze mogą liczyć osoby zatrudnione w pełnym wymiarze czasu pracy. Dla pracowników, którzy pracują na niepełnym etacie nagroda roczna zostanie przeliczona proporcjonalnie do wymiaru etatu.

Aby otrzymać nagrodę kasjerzy muszą spełniać kilka warunków. Jednym z nich jest rozpoczęcie świadczenia pracy dla Jeronimo Martins Polska na podstawie umowy o pracę nie później niż 1 kwietnia 2016.

Kwalifikują się również osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w JMP SA na dzień 1 kwietnia 2017 oraz nie będący menedżerami ocenianymi w ramach procesu PMC.

Czytaj też: Świetne wyniki finansowe Biedronki. Sprzedaż urosła o ponad 10 procent. Zysk rośnie jeszcze szybciej

Przy okazji warto przypomnieć, że zgodnie z zapowiedziami przedstawiciela związkowców w sklepach Biedronki już 2 maja odbędzie się strajk włoski. Celem protestu jest doprowadzenie do rozmów i negocjacji z pracodawcami w kwestii warunków pracy oraz wynagrodzeń.

Zobacz wideo | Prezes Rainbow: Firmy stają się nieefektywne, jeśli wszystko spoczywa na rękach prezesa [NEXT TIME]

Więcej o: