"MUST SEE" - wystawa najlepszych prac z przeglądu See&Say 2017 już 11 lutego

11 lutego 2018 roku o godzinie 19.00 w Centrum Kreatywności Targowa 56 odbędzie się wernisaż MUST SEE, a wystawę będzie można obejrzeć do 18 lutego w godz. 7.00 - 21.00. Wstęp wolny.

W jednym miejscu będzie można zobaczyć prace 101 najlepszych młodych talentów odkrytych podczas przeglądu portfolio See&Say 2017. 101 osobowości, z którymi warto współpracować, ale nawet jeśli nikogo aktualnie nie szukasz do pracy, to koniecznie MUSISZ się z ich pracami zapoznać. 

To najświeższe i najciekawsze obecnie spojrzenie na ilustrację, modę, czy fotografię. 101 inspiracji najbardziej nowoczesnego myślenia jakie mamy aktualnie w Polsce.

O Przeglądzie Portfolio See&Say

Do V edycji Przeglądu Portfolio See&Say zgłosiło się prawie 600 młodych twórców, a na konsultacje zostało zakwalifikowanych 150  talentów. Eksperci wybrali 101 osób, którym przyznali wyróżnienia w kategoriach: animacja, copywriting, creative technology, event, fotografia, gra, graphic design, ilustracja, instalacja / videoinstalacja, moda, PR, product design, reklama, social media, video.

W tym roku mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń, a z uwagi na wysoki poziom zgłaszanych prac,  przyznam, że kiedy musieliśmy odrzucić kilkaset zgłoszeń np. w kategorii foto, to w 90 % odmawialiśmy z ciężkim sercem. Uważam, że większość z tych osób zasługiwała na rozmowę z ekspertem, ale technicznie nie było to możliwe. Wśród zakwalifikowanych osób zdarzały się perełki, którym wróżę ogromną karierę

- powiedział Wojtek Dagiel, pomysłodawca i wieloletni ekspert przeglądu See&Say.

Organizatorem wystawy MUST SEE jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy. Po więcej informacji zapraszamy na tę stronę.

Więcej o: