Z TVN do Polsatu. Bogdan Rymanowski w poniedziałek poprowadzi "Wydarzenia"

Bogdan Rymanowski, były wieloletni dziennikarz TVN24 zadebiutuje 1 października jako prowadzący "Wydarzenia" w stacji Polsat - podaje branżowy portal Wirtualnemedia.pl.

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, Bogdan Rymanowski będzie jednym z prowadzących "Wydarzenia", a także następującego po nich programu "Wydarzenia i opinie". Dziennikarz zostanie też szefem wydawców Polsat News.

Pogłoski o tym, że Rymanowski po zakończeniu współpracy z TVN24 przejdzie do Polsatu, pojawiały się już przed wakacjami. Dziennikarz jednak oficjalnie ich nie potwierdził.

Bogdan Rymanowski o odejściu ze stacji, w której pracował 17 lat, poinformował w maju. Z TVN24 związany był od 2002 roku. W ostatnich latach prowadził tam poranne wywiady w ramach cyklu "Jeden na jeden" (w tych rozmowach zastąpił go Konrad Piasecki) oraz weekendową "Kawę na ławę" (jego miejsce zajął Grzegorz Kajdanowicz).

Z widzami TVN-u pożegnał się 17 czerwca, mówiąc "Po raz pierwszy od 12 lat nie powiem 'do zobaczenia za tydzień'. Mówię tylko: do zobaczenia. Bardzo wszystkim państwu dziękuję". Goście tamtego programu "Kawa na Ławę" zareagowali brawami na stojąco .

W 2008 roku Bogdan Rymanowski dostał tytuł Dziennikarza Roku.

W ostatnim czasie ze stacją TVN po 11 latach pracy pożegnał się Marcin Żebrowski, prowadzący poranne pasmo weekendowe oraz Robert Stanilewicz z TVN24BiS, od lat prowadzący magazyn "Bilans".

Jarosław Kaczyński obiecuje emeryturę 500 plus. Minister: najwcześniej w przyszłym roku

Więcej o: